Wiosenne ramówki TVP, TVN i POLSATU.

MEDIA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Od dłuższego czasu największe stacje telewizyjne dają nam możliwość po raz kolejny zobaczenia naszych ulubionych seriali, programów dokumentalnych czy rozrywkowych. „Powtórki” towarzyszyć nam będą jednak jeszcze tylko do końca lutego. Z początkiem marca stacje TVP, TVN, POLSAT maja dla nas nowe propozycje programowe.

Nowe seriale, filmy fabularne, odmienione „Wiadomości” – to elementy nowej wiosennej ramówki TVP1.

Ofertę programową Jedynki na tegoroczną wiosnę otworzą nowe seriale.

Jakuba Wesołowskiego, Wojciecha Zielińskiego i Tomasza Borkowskiego zobaczymy w historycznej produkcji „1920. Wojna i miłość” w reżyserii Macieja Migasa(premiera 2 marca, emisja środa, godz. 20.20)

Martę Żmudę-Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego będzie można zobaczyć w produkcji „Chichot losu”, na motywach powieści Hanki Lemańskiej(premiera 5 marca, emisja w soboty o godz. 20.15)

„Operacja życie” autorstwa Grzegorza Siedleckiego i Roberta Kędera to nowa propozycja serii dokumentalnej Jedynki(premiera 2 marca, emisja w środy o godz. 21.30)

Jedynka pokaże wiosną także kontynuacje znanych seriali i programów:

6 marca o godz. 20:15 ruszy kolejna- piąta seria „Rancza”,
przygotowano także piąty sezon sensacyjno-kryminalnych przygód „Ojca Mateusza”premiera 3 marca.Nie zabraknie również nowych  „Klanu” i „Plebanii”.Zobaczymy również kontynuację programu Adama Gesslera „Wściekłe gary”.

Wiosenna ramówka TVP 2

Nowych seriali pojawi się bardzo dużo: zobaczymy zapowiadany od dawna hit „Tancerze” z Kasią Cichopek w roli głównej, także „Rajskie klimaty”, „Doręczyciela” , angielska produkcja „Tudorowie”, a także nowe odcinki flagowej produkcji TVP: 4. serię „Rancza”. Nie zabraknie także nowości w sobotnim paśmie filmowym Hit na sobotę: zobaczymy „Casino Royale” z nowym Bondem – Craigiem Danielem, „Gladiatora” Ridleya Scotta, film „Deja Vu” z Valem Kilerem i Denzelem Washingtonem oraz „Zawód szpieg” z Bradem Pittem w roli głównej. TVP postawiło ponownie na rozrywkę: pojawią się takie nowe programy jak „Hit generator”, „Kiosk” i „Klub dobrego humoru”.

Na wiosnę 2011 roku stacja TVN ma następujące propozycje dla widzów:

„X-Factor” to kolejne muzyczne, długo oczekiwane w Polsce i bijące rekordy popularności zagranicą, talent-show.

Debiut na antenie TVN będzie miał również ekstremalny program „Wipeout – Wymiatacze na antenie od 13 lutego.

Cofnij czas
Polska wersja programu „Turn back your body clock”, w której uczestnicy będą mieli okazję cofnąć czas i powalczyć o odzyskanie formy sprzed lat.

Przepis na życie
Najnowsze serialowe dziecko stacji TVN powstaje w oparciu o scenariusz napisany przez popularną aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną Agnieszkę Pilaszewską (dobrze znaną amatorom seriali z roli Aliny Krawczyk z „Miodowych lat”). W obsadzie zobaczymy dobrze znane twarze, a wśród nich: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka. Na antenie od 6 marca.

You can dance – Po prostu tańcz
Kolejna odsłona popularnego show o tańcu, tym razem w nieco zmienionej wersji. Jak zwykle uczestnicy walczyć będą o warsztaty w prestiżowej szkole tańca, jednak pojawi się nowa prowadząca Patrycja Kazadi w miejsce Kingi Rusin, która tym razem zadebiutuje w roli jurorki. Na antenie od 2 marca.

Oprócz wielu nowości i zmian, zasiadając wiosną przed telewizorami, będziemy mogli również śledzić dalsze losy znanych nam już, z anteny TVN, bohaterów. Zobaczymy dalsze losy postaci takich szlagierów TVN, jak „Usta, usta”, „Prosto w serce” czy „Na Wspólnej”. Nie zabraknie też popularnych serii: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, „Detektywi”, i „W-11” oraz programów interwencyjnych „Uwaga” oraz „Superwizjer”. Pojawią się również „Kuchenne rewolucje” i „Rozmowy w toku”.

Wiosną już po raz trzeci zameldujemy się w „Hotelu 52″. Zabierzemy widzów do Zakopanego, by pokazać „Szpilki na Giewoncie”. Będziemy podążać za „Linią życia” by wreszcie przekonać się, że liczy się „Tylko muzyka”. Goszcząc u Kiepskich przywitamy Waldusia, ponownie przeżyjemy „Pierwszą miłość” i nie unikniemy rozwiązywania „Trudnych spraw”. Zostaniemy przyjęci do „Kobiecego Klubu Zbrodni”, w którym będziemy rzucać „Kośćmi”, po to, by przeniknąć do świata mrocznych spraw kryminalnych „CSI Miami” i „Nowego Jorku. Z opresji wybawi nas Hancock (Will Smith), a po Nowym Jorku oprowadzi kosmita Dave (Edie Murphy).

W sobotnie wieczory POLSAT pokaże show „Tylko muzyka. Must be the music”, w którym o sławę, pieniądze i sympatię widzów powalczą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce.

Najbliższy sezon „Świata według Kiepskich” zaskoczy nas powrotem Waldusia. Synek Ferdka przywiezie z Ameryki nie walizkę dolarów, ale… żonę!

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz nową propozycję – „Trudne sprawy”.

Wiosną 2011 Telewizja POLSAT zaprasza również na kontynuacje kochanych przez widzów polskich seriali: „Daleko od noszy 2″ (premiera 5 marca o godz. 19.30) i „Pierwszą miłość”.

Autor: Paulina Liana
Źródło:TVP/POLSAT/TVN


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry