Tańsze wakacje i premia za polecenia w mBanku.

AKTUALNOŚCI, BIZNES, CIEKAWOSTKI, INTERNET

Klienci polecający eKONTO w programie rekomendacyjnym „PolecamBank” mogą w prosty sposób zwiększyć swoją premię. Każdy zarejestrowany w programie uczestnik, który w ciągu najbliższego miesiąca poleci swój bank przynajmniej jednej osobie, otrzyma bon na rezerwację wymarzonych wakacji w HolidayCheck.pl.

Klienci, którzy aktywnie polecają usługi mBanku, mogą otrzymać nie tylko 50 zł gwarantowanej premii za skuteczne polecenie rachunku, ale także bon o wartości 400 zł do wykorzystania przy rezerwacji wycieczki w portalu HolidayCheck.pl. Taki sam voucher otrzyma też każda osoba, która w tym czasie otworzy eKONTO z polecenia uczestnika programu „PolecamBank”.

Co zrobić, aby otrzymać bon?

Promocyjne vouchery przygotowano dla Klientów mBanku zarejestrowanych w programie rekomendacyjnym „PolecamBank”. Aby zostać uczestnikiem programu wystarczy zarejestrować się na stronach http://www.polecamBank.pl/ i zaakceptować regulamin.

Aby otrzymać bon, należy w terminie do 16 marca br. skutecznie polecić mBank co najmniej jednej osobie, która wcześniej nie posiadała eKONTA (promocja nie dotyczy rachunków firmowych). Skuteczne polecenie oznacza, że nowy Klient dokona płatności kartą mBanku na łączną kwotę minimum 300 zł do końca marca 2011 r. Bony wakacyjne będą ważne do 31 marca 2012 r. – w tym czasie należy zarezerwować i opłacić planowany wyjazd. Uczestnicy programu będą mogli wykorzystać vouchery na rezerwację także tegorocznych wakacji.

Autor: Paulina Liana
Źródło:mBank


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry