Zdjęcia do Men In Black III znowu przełożone…

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM

Sprawy nie mają się najlepiej dla najnowszej części “Men In Black”, właściwie mają się one raczej tragicznie. Podczas, gdy wielu z nas zastanawia się po co nam kolejny film opowiadający o przygodach facetów w czerni, produkcja spotyka się z kolejnymi problemami. Największym z nich, była przerwa spowodowana przez kłopoty ze scenariuszem – i to nie byle jakie, skoro sam Tommy Lee Jones stwierdził, że nie miał pojęcia o czym tak naprawdę ma być film!

Teoretycznie zdjęcia do „Men In Black III” miały zacząć się już w tym tygodniu, jednak tak się nie stanie. Prawdopodobną przyczyną następnego opóźnienia, są jak poprzednio problemy ze scenariuszem, który wciąż wymaga poprawek. Produkcja pierwotnie miała ruszyć w październiku, następnie w grudniu i lutym. Teraz przypuszcza się, że nie rozpocznie się ona przed końcem marca. W związku z czym, data premiery, początkowo wyznaczona na maj, również zostanie zmieniona.

Mamy tylko nadzieję, że film wynagrodzi nam wszystkim oczekiwania na kolejną część tego, jednego z najlepszych filmów science-fiction!


Autor: Ada Struś
Źródło: cinemablend.com


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry