BlizzCon 2011 już w październiku!

AKTUALNOŚCI, GRY

Szósty BlizzCon, święto gier Blizzard Entertainment odbędzie się w centrum konwencyjnym Anaheim Convention Center w dniach 21-22 października 2011 r.

PARYŻ, Francja – 7 lutego 2011 r. — Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym plany organizacji swojej szóstej konwencji growej BlizzCon®, która odbędzie się w centrum konwencyjnym Anaheim Convention Center w Anaheim, w Kalifornii, w piątek 21 i sobotę 22 października 2011 roku. BlizzCon to święto globalnych społeczności graczy zbudowanych wokół uniwersów gier Warcraft®, StarCraft® i Diablo® produkcji Blizzard Entertainment.

„Nie możemy się już doczekać na kolejny emocjonujący BlizzCon w tym roku, który jak zwykle wypełniony będzie rozrywką, rywalizacją i najnowszymi wiadomościami o grach Blizzard”, powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „BlizzCon od podstaw budowany jest z myślą o naszej społeczności – cieszy nas, że możemy zorganizować wydarzenie, na którym gracze spotykają się, by się bawić i wspólnie świętować swoją pasję do grania”.

BlizzCon to przede wszystkim możliwość spotkania się w jednym miejscu społeczności graczy Blizzard Entertainment, ale impreza ta oferuje wszystkim gościom także:

* Możliwość zagrania własnoręcznie w najnowsze wersje gier Blizzard Entertainment
* Panele dyskusyjne z deweloperami Blizzard Entertainment
* Turnieje profesjonalne i rozrywkowe, na których gracze mogą popisać się swoimi umiejętnościami
* Konkursy społecznościowe ze wspaniałymi nagrodami
* Pamiątkowe produkty inspirowane uniwersami gier Blizzard Entertainment
* Inne różne atrakcje i rozrywki, które dopiero zostaną ogłoszone

Poprzedni BlizzCon miał miejsce w Anaheim, w październiku 2010 r. Bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku minut, a punktami głównymi konwencji było m.in. ogłoszenie piątej i ostatniej grywalnej klasy w Diablo III, łowcy demonów, oraz epicki koncert zamykający, na którym wystąpił zespół Tenacious D.

Więcej informacji o BlizzCon 2011, w tym o dostępności i cenie biletów, zostanie ogłoszonych na oficjalnej stronie Blizzard, www.blizzard.com, w miarę zbliżania się imprezy.

Źródło: Blizzard


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry