Muzyczny wieczór dla dwojga

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA

Czy Dzień Kobiet można spędzić niesztampowo, intrygująco, bez symbolicznego bukietu goździków i w miłej atmosferze? Filharmonia Wrocławska i firma CLARENA zapraszają na niezwykły koncert, którego repertuar jest przygotowany specjalnie z myślą o paniach.

Photo: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Wrocławskiej - fot. S.Przerwa

W niedzielę 6 marca, dwa dni przed Dniem Kobiet, warto zaprosić siostrę, dziewczynę, żonę czy mamę do wrocławskiej filharmonii na muzyczne spotkanie pod hasłem „We dwoje”. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to okazja do podjęcia trudnej, ale bardzo wdzięcznej tematyki relacji damsko-męskich. Jednocześnie będzie to sposobność do posłuchania znanych już wrocławskiej publiczności wokalistów: duetu Agnieszka Wilczyńska i Janusz Szrom. To artyści o świetnych głosach i wielkiej muzykalności. A zaprezentują się w prawdziwie mistrzowskim repertuarze, zabierając uczestników wieczoru w sentymentalną podróż po popularnych i nuconych przez kolejne pokolenia romantycznych przebojach. W repertuarze znajdą się utwory m. in. Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego „Kaziu, zakochaj się”, „Żegnaj kotku”, „Jesienna dziewczyna”, Wojciecha Młynarskiego i Włodzimierza Nahornego „We dwoje”, „Białe żagielki”, „Karnawałowo wiruje świat”, a także Agnieszki Osieckiej i Seweryna Krajewskiego „Ludzkie gadanie”. Nie zabraknie również słynnego „Sex appeal” Henryka Warsa czy „Jej portretu” duetu Nahorny i Kofta.

Koncert zorganizowany z okazji Dnia Kobiet składać się będzie z piosenek w wiosennych rytmach bossa novy, samby, swingu oraz jazzowej ballady. Wokalistom towarzyszyć będzie czterech doskonałych instrumentalistów: Robert Majewski – trąbka, Paweł Perliński – fortepian, Andrzej Łukasik – kontrabas i Sebastian Frankiewicz – perkusja. Zapowiada się więc wyjątkowy wieczór z muzycznymi szlagierami, wokalnymi duetami damsko-męskimi i dobrą zabawą. Początek koncertu – godz. 18.00.

Firma CLARENA jest głównym sponsorem tego niezwykłego wydarzenia kulturalnego. Przed koncertem i po jego zakończeniu we foyer Filharmonii Wrocławskiej obecne będą konsultantki CLARENY, które doradzą paniom, jak dbać o urodę i piękny wygląd – nie tylko w Dniu Kobiet.

Źródło: media.netpr.pl


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry