Arcade Fire wystąpi w Polsce!

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA

Oczekiwany zespół potwierdził na swojej stronie, że zagrają koncert w Warszawie w ramach Get Ready 4 Opener. Impreza ta rozpoczyna obchody 10 -tych urodzin Henieken Open’er Festival, w związku z tym świętowanie zacznie się tydzień przed głównym wydarzeniem.Koncert Arcade Fire odbędzie się 24 czerwca na hali Torwar. Podczas Get Ready 4 Opener odbędą się również wystawy zdjęć i prac związanych z festiwalem oraz wyświetlane będą do tej pory nieopublikowane filmiki z ostatnich 10 edycji Opener’a. Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę i przekonują, że to doskonała okazja aby poczuć klimat nadchodzącej głównej imprezy.

Fani bardzo cieszą się z przyjazdu tej formacji do Polski, ale tysiące ludzi wybierający się do Gdyni na Opener’a jest bardzo zawiedzionych i nie kryją swego niezadowolenia. Fora internetowe aż huczą od komentarzy, wszyscy liczyli na obecność zespołu na festiwalu i nic dziwnego, bo to duża strata. Tym bardziej, że za koncert trzeba dodatkowo zapłacić: 144/124 zł (z czego 4 zł zostanie przekazane na organizację Partners For Health). Dla członków klubu AlterArt i posiadaczy elektronicznych karnetów, bilety dostępne będą za połowę ceny, czyli 74/64 zł.

Arcade Fire to fantastyczna kanadyjska grupa składająca się z 7 osób. Grają muzykę z pogranicza rocka alternatywnego, indie rocku czy art popu. To jeden z najlepszych zespołów na obecnej światowej scenie, co potwierdzają liczne zdobyte prestiżowe nagrody i nominacje. Ostatnie to Brit Awards czy statuetka Grammy za najlepszą płytę. Ich ostatni album ,, The Suburbs” został bardzo przychylnie oceniony przez recenzentów: ,, łączy w sobie masową przystępność z wielką ambicją”.  Krążek utrzymuje się już kilka tygodni na szczycie polskich list sprzedaży, w USA wyszedł już w zeszłym roku i cieszył się nie mniejszą popularnością. Zespół wyrusza latem w europejską trasę koncertową, dlatego też zawita do Polski.

Autor: Agnieszka Dąbek
Źródło: www.alterart.pl


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry