Badź aktywny z klasą. Opracuj trasę i wygraj

SPORT, STYL ŻYCIA

Konkurs „Aktywnie i z klasą – Konkurs na najciekawszą trasę wycieczki” to oferta dla miłośników sportu, aktywności i przygody, którzy wiedzą gdzie i jak można ciekawie spędzić czas w większym gronie. Ich zadaniem będzie zaprojektowanie nietypowej, atrakcyjnej wyprawy i przedstawienie swojego pomysłu na stronach nowego serwisu turystycznego www.way2a.com.

Praca konkursowa powinna składać się z dokładnie zaznaczonej na mapie trasy wycieczki (pieszej, przełajowej bądź samochodowej) udokumentowanej zdjęciami, filmem i opisem wyprawy. Przygotowane materiały powinny zawierać praktyczne porady dotyczące tego jak uczestnicy wycieczki mogą aktywnie spędzić czas w danym miejscu (sport, gry, zabawy), które okoliczne atrakcje i zabytki są ciekawe dla młodych podróżników oraz co warto wiedzieć o zwiedzanych miejscach.

Rywalizacja „Aktywnie i z klasą – Konkurs na najciekawszą trasę wycieczki” przebiegać będzie w dwóch etapach:

w pierwszym (trwającym od 5 do 31 marca) autorzy projektów wycieczek muszą zarejestrować się w serwisie http://way2a.com i zamieścić na jego stronach zaplanowaną trasę wyprawy wraz z materiałami dodatkowymi,
w drugim (trwającym od 2 do 16 kwietnia) 25 najciekawszych prac wybranych przez komisję konkursową poddane zostanie ocenie internautów.

W konkursie mogą brać udział pojedyncze osoby bądź zespoły (maksymalnie 15 osób). Jury będzie sprawdzać przysłane projekty wycieczek m.in. pod kątem kreatywności pomysłu trasy, merytorycznej jakości jej opisu, wartość edukacyjnej wyprawy oraz jakości dołączonych elementów graficznych. W rywalizacji nagrodzone zostaną 3 prace, które uzyskają największą liczbę głosów w II etapie. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 kwietnia 2011 r.

Nagrody w konkursie sponsoruje producent markowej odzieży The Four Elements. Będą to zestawy ubrań o łącznej wartości 3000 zł. Nagrody zostaną wybrane z asortymentu sponsora dostępnego na stronie www.thefourelementsgroup.com w zależności od ilości uczestników wchodzących w skład trzech zwycięskich zespołów.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronach portalu Interklasa.pl.
Źródło:interklasa


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry