La Roux na Burn Selector Festival!

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA

To pierwsza ogłoszona gwiazda, nadchodzącej trzeciej edycji festiwalu. La Roux to synthpopowy duet  z Wielkiej Brytanii. Powstał w 2006 roku przy udziale Elly Jackson, niezwykle charyzmatycznej piosenkarki oraz producenta i kompozytora Bena Langmaida. Szeroką popularność zyskali dzięki takim singlom jak: ,,Bulletproof” czy ,, I’m Not Your Toy”. Ich debiutancki album dotarł do 2. miejsca brytyjskich list sprzedaży. La Roux otrzymali również 2 nominacje do Brit Awards oraz MTV Europe Music Awards. Najważniejszą nagrodą jest Grammy, którą otrzymali za Najlepszy Album Z Muzyką Elektroniczną. Koncert zespołu będzie nie lada wydarzeniem na kulturalnej mapie Polski w 2011r.

Poprzednie dwie edycje festiwalu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a frekwencja przekroczyła oczekiwania organizatorów.  Selector to największy nowoczesny festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej w Polsce. Co roku na krakowskie Błonie przybywają tysiące fanów niebanalnych dźwięków syntezatorów i innych ciekawych instrumentów elektronicznych.  Po fantastycznych koncertach w poprzednich latach artystów tj. Faithless, Royksopp czy Dizzie Rascal, publiczność oczekiwała jeszcze większych emocji. Organizatorzy nie zawiedli i zapewniają, że to dopiero początek. Zresztą nie ma się o co martwić głównym inicjatorem zamieszania jest Mikołaj Ziółkowski, który odpowiedzialny jest m.in. za festiwal Open’er i Coke Live.

Inni artyści, którzy swoim występem uświetnią tegoroczną edycję to: Klaxons, Hercules And Love Affair, The Orb, Does It Offend You, Yeah?, Fenech – Soler oraz Logo. Burn Selector Festival odbędzie się na krakowskich Błoniach w dniach 3-4 czerwca 2011. Bilety są już w sprzedaży od 10 lutego, a ich koszt to: karnet dwudniowy – 210 zł, karnet jednodniowy – 150 zł.

Autor: Agnieszka Dąbek
Źródło: http://www.selectorfestival.pl/news_pl.html


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry