Najgorętsze filmy tego lata!

AKTUALNOŚCI, FILM

Masz już plany na wakacje? Zostajesz w mieście? Nie martw się producenci filmowi już szykują dla Ciebie rozrywkę w postaci siermiężnej dawki filmowej rozrywki. Już dziś zobacz najgorętsze premiery kinowe nadchodzących wakacji!

1 lipca – Transformers: The Dark of the Moon
W ”Dark of the Moon” Autoboty pod wodzą Optimusa Prime’a będą musiały kolejny raz zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi wrogami – Decepticonami. Roboty wpłyną na kosmiczny wyścig, od lat toczący się pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Rosją. Jak zwykle w centrum zdarzeń znajdzie się sympatyczny chłopak, Sam Witwicky (Shia LaBeouf).

1 lipca – Arthur
Artur, nieprawdopodobnie bogaty młody człowiek, całe dnie spędza na zabawie. Jednak jego życie zmienia się, kiedy dowiaduje się, iż swoją fortunę odziedziczy jedynie wtedy, kiedy ożeni się z Susan, córką innego miliardera. Artur nie kocha Susan, ale postanawia zrobić to, czego oczekuje od niego rodzina. Pewnego dnia w knajpie poznaje biedną dziewczynę, w której się zakochuje.

8 lipca – Kobieta, Która Pragnęła Mężczyzny
Młoda Dunka, uznana artystka, fotograf mody, ciągle na walizkach między kolejnymi sesjami na całym świecie, przypadkowo spotyka w Paryżu mężczyznę (Marcin Dorociński), który budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania.

12 sierpnia – Bad Teacher
Film opowiada o pewnej nauczycielce z charakterkiem która, po tym jak została porzucona przez swojego zasobnego chłopaka, zaczyna uwodzić kolegę z pracy.

15 lipca – Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2
Ostatnia część przygód młodego czarodzieja. Harry, wraz z przyjaciółmi, będzie musiał stanąć do rozstrzygającego pojedynku ze straszliwym i rosnącym w siłę Lordem Voldemortem.

22 lipca – Baby są jakieś inne
Dwóch prawdziwych facetów, których połączyła ekscytująca nocna wyprawa, stawia czoło zmasowanemu atakowi perfidnych przedstawicielek płci przeciwnej i rozprawia się ze wszystkimi okowami męskiej swobody w sfeminizowanym świecie.

5 sierpnia – Capitan America : Pierwsze starcie

Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

5 sierpnia – Zookeaper
Głównym bohaterem filmu jest samotny dozorca z pewnego ZOO, który nie potrafi znaleźć sobie dziewczyny. Pewnego dnia zwierzęta, którymi się opiekuje i które bardzo go kochają, postanawiają zdradzić mu sekrety natury i nauczyć jak znaleźć sobie odpowiednią partnerkę.

12 sierpnia – Don’t Be Afraid Of The Dark
Młoda dziewczyna zostaje wysłana, by zamieszkać z ojcem i jego nową dziewczyną. W domu ojca odkrywa dziwne stworzenia, które pragną, by stała się jednym z nich.

19 sierpnia – Conan 3D

Conan, w czasie wędrówki przez kontynent Hyboria, szuka zemsty na zabójcach swoich rodziców i innych członków jego barbarzyńskiego plemienia.

26 sierpnia – Cowboys & Aliens

Rok 1873, Arizona. Nieznajomy niepamiętający swojej przeszłości trafia do miasta Absolution na pustyni. Jedyną wskazówką co do jego historii jest tajemnicza bransoleta, którą ma owiniętą wokół nadgarstka. Odkrywa, że mieszkańcy Absolution nie lubią obcych i nikt nie śmie nic zrobić bez pozwolenia Colonela Dolarhyde’a.

26 sierpnia – Final Destination 5
Kolejna część krwawej opowieści o przeznaczeniu, które zawsze dogania tych je przechytrzyć.

Autor: Ada Struś
Źródło: IMDB/FILMWEB/Stopklatka

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry