Nowy cykl : Ciekawe seriale telewizyjne

AKTUALNOŚCI, ROZRYWKA, SERIALE TV

Rozpoczynamy nowy cykl przedstawiający wam bliżej ciekawe seriale aktualnie emitowane w polskiej telewizji. Na pierwszy ogień startujemy z serialem dla nastolatków. Tak jest nastolatków 🙂 Zapraszamy do oglądania serialu True Jackson na kanale NICKELODEON Polska.

O czym właściwie opowiada serial True Jackson VP :

To jasne, że nikt nie zna się na modzie lepiej niż nastolatki. Co więcej, wiele z nich marzy o stworzeniu autorskiej kolekcji ubrań. Jednak nie jest to takie proste. True Jackson (Keke Palmer) to 15-latka, która udowadnia, że nawet najmniej realistyczne marzenia są możliwe do spełnienia. True to prawdziwa szczęściara, która dzięki swojemu uporowi i pracowitości dostaje pracę w domu mody.

Photo credit: Viacom/MTVNetworksPolska

W dodatku nie byle jaką. Jako Wiceprezes młodzieżowej linii, będzie tworzyć kreacje dla popularnej marki odzieżowej „Mad Style”. Oryginalne pomysły True, wyjątkowo przypadają do gustu projektantowi i szefowi MadStyle – Maxowi Madiganowi. Niestety wśród pozostałych pracowników firmy, nie wzbudzają one podobnego zachwytu. Dziewczyna szybko zdaje sobie sprawę, że atmosfera w pracy niczym nie różni się od szkolnej rzeczywistości pełnej konfliktów i nieporozumień między rówieśnikami. Na szczęście, True zawsze może liczyć na swoich przyjaciół – Ryana i Lulu, którzy wiedzą jak podnieść dziewczynę na duchu i wesprzeć w trudnych chwilach. Zamiast narzekać i zniechęcać się drobnymi niepowodzeniami, True korzysta z wielkiej szansy jaką stawia przed nią los. Teraz już wie, że czasem trzeba po prostu czegoś bardzo mocno pragnąć, aby osiągnąć upragniony cel.

True Jackson VP możecie zobaczyć na kanale Nickelodeon każdego dnia o godzinie 17:10 i 20:30

Źródło: MTV Networks/Viacom

Powiązane wpisy

  • Marta

    Widziałam ten serial parę razy – bardzo śmieszny. Jest bardzo śmieszny, mój chłopak ciągle się z niego śmieje


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry