Nowe Commodore 64 już w sprzedaży!

AKTUALNOŚCI, TECHNOLOGIE

Commodore 64 większość z nas w Polsce pamięta jako pierwszy domowy komputer osobisty. Jest on najpopularniejszym komputerem na świecie, gdyż ten właśnie konkretny model został sprzedany w około 17 milionach egzemplarzy. Dlaczego piszemy o czymś tak odległym czasowo i technologicznie?

Commodore USA - C64 nowy model 2011

Otóż dlatego,że Commodore 64 wraca na rynek! Tak jest! Już od dziś możemy dokonać zamówienia najnowszej ‚odświeżonej’ wersji Commodore 64! Nowy komputer tylko przypomina swojego dziadka z zewnątrz. Do środka producenci załadowali technologię 21 wieku! Procesory dwurdzeniowe, do 4GB pamięci RAM , 1TB HDD oraz Odtwarzacz Blue Ray!Ceny najnowszego dziecka Commodore USA rozpoczynają się od 595 USD. Firma rozpoczęła dystrybucję dziś na swojej stronie internetowej.

W przyszłości Fani marki zapewne zostaną mile zaskoczeni nowymi modelami komputerów z serii VIC oraz Amiga. Szykuje się zatem powrót do przeszłości głównie dlatego, że do najnowszych modeli zostanie opublikowany wkrótce system commodore os 1.0 pozwalający na emulację klasycznych gier i programów.

Więcej info: http://www.commodoreusa.net/CUSA_C64.aspx

Powiązane wpisy

  • Ireneusz

    Elegancki sprzęt i ciekawe oprogramowanie w nowej formie to innowacyjne atuty tego modelu. Przydał by się jeszcze dodatkowy wbudowany monitor.
    Jednym słowem extra klasa.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry