13TH STREET – Zapowiedzi premier telewizyjnych na maj 2011

AKTUALNOŚCI, ROZRYWKA, SERIALE TV

Maj na kanale 13th Street Universal zbliża się wielkimi krokami! Premierowa, czwarta seria przebojowego serialu Dexter już od 5 maja, kolejne odcinki w każdy kolejny czwartek o godz. 21.00 (dwa odcinki, jeden po drugim).

W majowej ramówce kanału nie zabraknie kontynuacji innych serialowych hitów takich jak: Żona idealna, Dowody zbrodni, Kryminalne zagadki Miami oraz Prawo i porządek.

Dexter (seria 4)
(Dexter – Series 4)
Premiera nowej serii 5 maja; potem podwójne odcinki, czwartek, godzina 21:00

Dexter (Michael C. Hall) w ciągu dnia pracuje jako ekspert medycyny sądowej, a w nocy zamienia się w groźnego, seryjnego zabójcę. W młodości został nauczony przez swojego ojca zabijać wyłącznie morderców. Podwójne życie ukrywa nawet przed najbliższymi, również przed przyrodnią siostrą Debrą (Jennifer Carpenter). W czwartej serii serialu zobaczymy, jak Dexter łączy swoje mordercze zainteresowania z nowymi obowiązkami, które wziął na siebie po ślubie z Ritą (Julie Benz) i narodzinach syna.

CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 3)
(CSI: Miami – Series 3)
Nowa seria, podwójne odcinki, piątek, godzina 22:00 i sobota, godzina 21:00

Trzecia seria serialu kryminalnego. Porucznik Horatio Caine (David Caruso), były detektyw z wydziału zabójstw, jest szefem zespołu prowadzącego śledztwa w sprawie brutalnych zbrodni w słonecznym Miami na Florydzie. W codziennej pracy towarzyszą mu Calleigh Duquesne (Emily Procter), Eric Delko (Adam Rodriguez) i niezwykle rzeczowy Alexx Woods (Khandi Alexander). Zespół Caine’a, wykorzystując nowatorskie technologie i detektywistyczną ekspertyzę, stawia przed sądem najgroźniejszych przestępców.

Prawo i porządek (seria 17)
Law & Order – Series 17
Nowe podwójne odcinki, poniedziałek, godzina 21:00

Siedemnasta seria wielokrotnie nagradzanego serialu kryminalnego odsłaniająca kulisy pracy stróżów prawa, zarówno policjantów jak i prawników, którzy za wszelką cenę starają się utrzymać ład i porządek na ulicach Nowego Jorku. To najdłuższy w historii telewizji serial kryminalny.

Żona idealna (seria 2)
(The Good Wife – Series 2)
Nowa seria, wtorek, godzina 21:00

Druga seria spotkań z adwokat Alicią Florrick (Julianna Margulies), której mąż Peter (Chris Noth) trafia do więzienia za udział w politycznej aferze korupcyjnej połączonej ze skandalem obyczajowym. Po powrocie do pracy Alicia odkrywa, że jest bojkotowana przez środowisko i znajomych. Za wszelką cenę próbuje stworzyć bezpieczny dom dzieciom. Pomocną dłoń wyciąga jedynie Diane Lockhart (Christine Baranski), wspólniczka z kancelarii, która przygarnia Alicię pod swoje skrzydła.

Dowody zbrodni (seria 3)
(Cold Case – Series 3)
Nowa seria, środa, godzina 21:00

Kulisy pracy wydziału zabójstw z Filadelfii, który zajmuje się rozwiązywaniem niewyjaśnionych zagadek z przeszłości. Zespół doświadczonych detektywów prowadzi śledztwa w sprawach, które kiedyś zostały uznane za zamknięte. Czasami wystarczy jeden nowy dowód, aby zająć się sprawą zapomnianą przez kilka a nawet dziesiątki lat. W roli detektyw Lilly Rush – Kathryn Morris. Trzecia seria serialu.

Źródło: 13thStreet Universal

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry