Open’er 2011 już wkrótce …

MUZYKA, ROZRYWKA

Znamy już wiele gwiazd, które zagrają w tym roku na Open’er Festival w Gdyni. Z roku na rok organizatorzy dokładają wszelkich starań by przebić line up z poprzedniego roku. Ta edycja nie będzie wyjątkiem- wiemy już, że do Gdyni na pewno przyjedzie Coldplay i The Strokes.

Heineken Open’er Festival gości w naszym kraju od 2002 roku. Jego pierwsza edycja odbyła się w Warszawie, jednak już rok później postanowiono o przeniesienie imprezy do Gdyni. Po kilku latach, w 2006, zdecydowano o powtórnej zmianie lokalizacji i wybrano teren lotniska w Kosakowie, gdzie niezliczone rzesze fanów mogły bawić się przy dźwiękach alternatywnej muzyki.

Open’er na stałe wpisał się w listę letnich festiwali muzycznych w Europie. Choć nie jest organizowany z takim rozmachem jak Glastonbury czy Roskilde, to jednak corocznie przyciąga coraz więcej fanów z zagranicy. Skuszeni świetną, nadmorską lokalizacją oraz porównywalnie niższymi cenami nie tylko karnetów, ale i piwa, miłośnicy muzyki z Europy przybywają do Gdyni.

Tegoroczna edycja, która będzie miała miejsce od 30 czerwca do 3 lipca, będzie już dziesiątą z kolei. Obok wspomnianych wyżej niekwestionowanych gwiazd, tego lata w Gdyni zagrają także Crystal Fighters, Hurts, Kate Nash oraz wielu innych. Ceny karnetów wahają się od 310 do 426 złotych, a ceny biletów jednodniowych wynoszą 165 złotych. Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie: http://www.opener.pl/pl

Autor: Alicja Olko
Źródło: Opener 2011

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry