Explore 3D w urządzeniach Samsung Smart TV

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, INTERNET, KONWERGENCJA, MEDIA, ROZRYWKA, TECHNOLOGIE

W ubiegłym tygodniu, na światowej konferencji prasowej IFA 2011 w hiszpańskim Alicante firma Samsung Electronics zapowiedziała uruchomienie nowej aplikacji Explore 3D w urządzeniach Samsung Smart TV.

Dzięki niej użytkownicy będą mogli korzystać z nieograniczonego dostępu do bezpłatnych materiałów wideo na żądanie (VOD). W ramach nowej usługi firma Samsung Electronics udostępni w 3D m.in. pełnometrażowe filmy dokumentalne, zwiastuny kinowych hitów oraz klipy muzyczne. Dzięki aplikacji Explore 3D użytkownicy będą mieli również możliwość oglądania 10 filmów IMAX 3D, które były dotychczas dostępne wyłącznie za pośrednictwem odtwarzaczy 3D Blu-ray. Usługa zostanie uruchomiona w drugiej połowie 2011 roku – początkowo w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech, następnie w pozostałych krajach Europy.

Ponadto, dzięki możliwości oglądania, słuchania i surfowania w internecie za pośrednictwem jednego urządzenia działającego w oparciu o najnowsze technologie, telewizor Samsung Smart TV staje się domowym centrum rozrywki. Wspólne oglądanie telewizji z rodziną czy przyjaciółmi będzie jeszcze ciekawszym i głębszym doświadczeniem – można nie tylko wybrać program czy film, ale także dowolną porę, o której chcemy je oglądać. Dzięki funkcjonalności Social TV można na żywo dzielić się swoimi wrażeniami, komentując oglądane programy na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Czy wyobrażacie sobie, że telewizor zastąpi komputer ?

Źródło: Samsung Polska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry