Wyniki losowania biletów na Euro 2012 po 22 kwietnia

SPORT

Od dzisiaj przez kolejne dni rozstrzygnie się, kto zasiądzie na trybunach stadionów, na których rozegrane zostaną mecze Euro 2012. Ta trzydniowa procedura zostanie przeprowadzona przez UEFA, a nadzór nad nią będzie miał notariusz. Zainteresowanie biletami na mistrzostwa organizowane wspólnie przez Polskę i Ukrainę jest rekordowe- na 31 spotkań zarejestrowało się aż 12 milionów fanów!

Wyniki losowania będą rozczarowujące dla większości kibiców, gdyż do rozdysponowania jest tylko 560.000 wejściówek. Szczęśliwcy, którzy zostaną wylosowani mają po otrzymaniu maila z taką informacją miesiąc na dokonanie płatności za bilety. Osoby, które nie będą mogły skorzystać z przyznanym ich biletów dostaną możliwość ich odsprzedaży na specjalnie ku temu przygotowanym portalu internetowym, który rozpocznie swoje działanie w lipcu.

Jeżeli komuś nie uda się zdobyć wejściówki w procesie losowania, będzie jeszcze szansa kupienia ich od PZPN-u. UEFA ma jeszcze do rozdania 32% biletów, z których część trafi właśnie do naszego rodzimego związku piłkarskiego.

Przypominamy, że Euro 2012 odbędzie się w dniach od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku. Osiem spotkań zostanie rozegranych w Polsce i osiem na Ukrainie. W Warszawie odbędzie się mecz otwarcia, a w Kijowie finał.

Przygotowała: Alicja Olko

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry