Adam Małysz kierowcą rajdowym!

CIEKAWOSTKI, SPORT

Zespół RMF Caroline z wielką pompą ogłosił w ubiegłym tygodniu  nazwisko swojego „Secret Man”. Od jakiegoś czasu team promował w mediach sylwetkę tajemniczego nowego kierowcy, który w reklamach pojawiał się w kombinezonie, z zasłoniętą kaskiem twarzą. Hasłem przewodnim tej kampanii były słowa: „Uwielbiają go miliony Polaków. Wszyscy myśleli, że go znają. Ale dopiero teraz wszyscy poznają go naprawdę.”

Celem nadrzędnym najlepszego polskiego skoczka jest start w przyszłorocznym rajdzie Dakar. Jednakże przed tymi zawodami odbędzie się Rajd Faraonów, a pierwszy oficjalny start Małysza nastąpi w rajdzie Drezno-Wrocław na początku czerwca.

Jak podkreśla Adam Małysza w Kontrwywiadzie RMF, starty w rajdach samochodowych to jego pasja i marzenie, coś, co sprawia mu radość i przyjemność. Propozycja od RMF Caroline Team

stała się niezwykłą okazją do przeniesienie pasji na wyższy, profesjonalny poziom. Trener Apoloniusz Tajner w wywiadzie dla sport.pl podkreśla wysokie umiejętności rajdowe Małysza, jego podzielność uwagi oraz wyostrzone zmysły i sprawność fizyczną. Eksperci zwracają także uwagę na odpowiedzialność sportowca, jego opanowanie, refleks i profesjonalizm. W połączeniu z talentem Małysza, może to być przepis na sukces.

Przygotowała:Alicja Olko
Źródło : RMF
Photo:Image: M – Pics / FreeDigitalPhotos.net

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry