EUROPASS – interaktywny sposób na idealne CV

AKTUALNOŚCI, BIZNES, STYL ŻYCIA, TECHNOLOGIE

Tworzenie CV wielu przyprawia o ból głowy, zabierając wiele czasu, energii i nerwów. Na szczęście jest sposób, aby swój życiorys stworzyć w łatwy, wygody, a na dodatek interaktywny sposób.EuroPass daje możliwość na swojej stronie internetowej na wykreowanie CV w ośmiu prostych krokach- po prostu wpisujesz swoje dane w przygotowane rubryki, wypełniasz przygotowane formularze i gotowe!


Na końcu, można zrobić podgląd swojego dzieła i zdecydować, co usunąć, a co pozostawić. Ponadto, program umożliwia pobranie CV w formacie odczytywanym przez Microsoft Office, Open Office, Adobe Reader i innych, a także można zamówić swoje CV z dostawą bezpośrednio na maila.

Istnieje także możliwość ściągnięcia gotowej formy CV we wszystkich oficjalnych językach Unii Europejskiej i wypełnienie go według własnych upodobań w dowolnym czasie. Portal zapewnia także szczegółowe instrukcje, przez co tworzenie CV staje się naprawdę dziecinnie proste!

Wszystkie informacje, formy i instrukcje można znaleźć pod adresem: http://europass.cedefop.europa.eu/europass/home/vernav/Europass+Documents/Europass+CV.csp?loc=pl_PL

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry