Prawdziwa zamieć śnieżna w mediach tego lata

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA

Biel sukni ślubnych modelki Kate Moss i nowej księżnej Monako Charlene Wittstock zasypała okładki kolorowych czasopism w tym tygodniu. Czy medialne relacje z tych ceremonii ograniczają się do zdań „panna młoda wyglądała olśniewająco”? Czy też może podawane nam na wielkiej, „medialnej” tacy śluby, choćby i królewskie, nie sprzedają się dobrze bez pikantnych przystawek?

photo: stock.xchng

Cofnijmy się kilka tygodni wstecz. Podczas ślubu księcia Williama z Kate Middleton największe zainteresowanie wzbudziła siostra panny młodej Philippa. Kilka dni po ceremonii media okrzyknęły ją posiadaczką najładniejszych pośladków w całym królestwie. Za zainteresowanie jednak słono zapłaciła. Niedługo po uroczystościach świat obiegły zdjęcia panny Middleton topless, a skandal z pewnością przyprawił jej siostrę Kate o migreny iście królewskich rozmiarów.

Ślub księcia Monako ze smukłą pływaczką z RPA również nie przejdzie do historii jako piękna, baśniowa uroczystość zaślubin Księcia z Kopciuszkiem. Na ceremonii pojawili się prezydenci, projektanci i w pełni spersonifikowana suknia ślubna od Armaniego. Spostrzegawczy paparazzi i dziennikarze zauważyli jednak, że zdjęcia, które zrobili przypominają fotorelację z pogrzebu, a nie ślubu, ponieważ księżniczka płakała. I nie były to łzy szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na dalszy ciąg tej historii, która od tego momentu w niczym nie przypomina tej spod pióra braci Grimm. Choć ta moralna makabreska mogłaby się im nawet spodobać. Okazało się bowiem, że na kilka dni przed ślubem wyszło na jaw, że książę Monako ma kolejne, trzecie już nieślubne dziecko.

photo: stock.xchng

W miniony weekend odbył się ślub ikony modellingu Kate Moss z wokalistą grupy The Kills. Uroczystości nie przyćmił jednak żaden skandal natury obyczajowej, zresztą byłoby to trudne. Kate, zwana niegdyś Kokainową Kate ma nieślubne dziecko, a jej licznymi zdjęciami topless zadrukowano niejedną stronę modowych magazynów. W przypadku ślubu Moss największe kontrowersje wzbudziła jej suknia, a w zasadzie osoba, która ją zaprojektowała. Mowa tu o Johnie Galliano. Projektanta kilka miesięcy wcześniej mogliśmy oglądnąć wykonującego rolę życia w filmiku nagranym komórką w paryskim barze. Pijany Galliano powiedział wtedy przed ukrytą kamerą, że kocha Hitlera. Za antysemickie uwagi stracił pracę u Diora, własną markę, dom oraz showbusinessowe przyjaźnie. Kate Moss nie odwróciła się jednak od projektanta i stanęła na ślubnym kobiercu w „antysemickiej”, jak ją niektórzy nazywają, sukni jego projektu.

Przygotowała: Anna Jankowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry