Radiohead & Caribou – nowe remixy dostępne online!

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA

Zespół Radiohead słynie już z zaskakujących „akcji” wydawniczych. Niektórzy krytycy uważają jednak, że od dłuższego czasu grupa nie intryguje muzycznie. Tym razem jest inaczej. 4 lipca otrzymaliśmy od Radiohead nasz solidnie spóźniony prezent na dzień dziecka. Jest to z pewnością produkt wysoce absorbujący, ze względu na samą formę dystrybucji jak i mocno elektroniczną treść.

W 2007 roku fani formacji mogli kupić na oficjalnej stronie Radiohead album „In Rainbows” za „ruchomą” cenę, którą sami ustalali.Natomiast ostatnie studyjne nagrania spięte w krążek „The King Of Limbs” medialnie wyrosło jak spod ziemi, ponieważ muzycy ogłosili jego premierę na 5 dni przed rozpoczęciem dystrybucji.

Na początku tego tygodnia, 4 lipca zespół znowu miło nas zaskoczył wypuszczając dwa remiksy utworów „Little by Little” oraz „Lotus Flower”. Elektronicznego przekładu muzyki Radiohead z albumu „The King Of Limbs” dokonali znani producenci Caribou oraz Jacques Greene! Jednocześnie zespół zapowiedział kolejne remiksy, które wydawane będą w formie 12mm winyli. Wiemy, że pracowali nad nimi Nathan Fake oraz Mark Pritchard. Na oficjalnej stronie Radiohead zespół obiecuje “Będziemy wypuszczać kolejne remiksy co kilka tygodni tego lata, do oporu, dopóki nie skończą się nam utwory…lub lato”.Liryczną elektronikę Caribou i Greene’a można kupić na www.thekingoflimbs.com w formie winylowej za 12 funtów, lub w postaci plików muzycznych za cenę 1,50 lub 2,49 w zależności od formatu. Do niedawna istniała również możliwość wstawienia z powyższej strony mini odtwarza na profil na Facebooku, lub Tweeterze. Dzięki niemu można słuchać remiksów w ramach obydwu serwisów.

Obecnie zrobimy to używając opcji „SHARE” umieszczonej na dole tego audio playera, który dostępny jest na wielu stronach muzycznych, np. tutaj

Przygotowała : Anna Jankowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry