Akademia Sztuk Przepięknych XVII Przystanku Woodstock

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Od 4 do 6 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą potrwa kolejna edycja festiwalu Przystanek Woodstock. Jednym z punktów jego programu będzie Akademia Sztuk Przepięknych – cykl spotkań z artystami, politykami i dziennikarzami.

W tym roku gośćmi festiwalu będą politycy: prof. Marek Belka i Jan Ołdakowski, himalaiści: Kinga Baranowska i Piotr Pustelnik, aktorzy: Andrzej Grabowski i Jan Nowicki, reżyserem i scenarzystą Markiem Koterskim, muzykiem Tomaszem „Titusem” Pukackim oraz dziennikarzem Wojciechem Mannem.

Spotkania poprowadzą publicyści Radiowej Jedynki: Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. W Akademii Sztuk Przepięknych każdy znajdzie propozycję dla siebie. Oprócz spotkań z gośćmi, uczestnicy festiwalu będą mogli uczestniczyć w warsztatach muzycznych: grania na gitarze i pisania tekstów, które poprowadzą Piotr Bukartyk i Krzysztof Kowałko, jazzowych pod przewodnictwem Krzysztofa Herdzina, Cezarego Konrada i Roberta Kubiszyna. Miłośnicy aktorstwa będą mogli spróbować swoich sił w warsztatach improwizacji kabaretowej oraz warsztatach teatralnych poprowadzonych przez grupę Uhuru. Entuzjaści sztuk plastycznych będą mogli wziąć udział w warsztatach Dariusza Milińskiego i Mariusza Kaczmarka.
Przystanek Woodstock, organizowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jest jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce. W tym roku na jego scenach zagra 60 artystów z całego świata oraz zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego.

Przygotowała: Agnieszka Ślęzak
Info: wosp


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry