Księga 2012 powodów by …

AKTUALNOŚCI, EURO 2012, INTERNET, POLSKA, SPORT, STRONY WWW

Wrocław ma kolejną, ciekawą inicjatywę związana z mistrzostwami Euro 2012. Na stronie www.ksiega2012powodow.pl każdy może umieścić swój wpis dlaczego kocha Wrocław. A powodów dla których mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska kochają swoje miasto jest bardzo wiele.

Dla jednych są to piękne zabytki i architektura, dla innych wspaniałe miejsce do nauki, niepowtarzalni ludzie, przepiękne parki, krasnoludki, mosty, pomniki, fontanny, wydarzenia artystyczne, kuchnia, sztuka czy nocne życie. Tylko osoby tu mieszkające są w stanie opisać to wszystko, co sprawia, że Wrocław jest niepowtarzalnym miastem i co składa się na jego klimat.

A wszystko po to, żeby podczas mistrzostw Euro 2012 turyści przyjeżdżający nad Odrę mogli poznać miasto trochę od innej strony, takiej bardzie ludzkiej i osobistej. Wpisów można dokonywać do końca września. Jeśli wpis spodoba się i internautom, i Kapitule Księgi – znajdzie się w jej drukowanym wydaniu! Po zebraniu 2012 powodów, zostaną one wydane w postaci eleganckiej księgi.

Wszystkie wpisy będą podzielone na 21 rozdziałów, gdzie każdy rozdział to jedna kategoria powodów. Publikacja będzie uzupełniona o wspaniałą szatę graficzną i dużą ilość zdjęć. Osoba, której wpis zostanie umieszczony w drukowanej księdze, otrzyma ją w prezencie.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry