Filmy z Queen Latifah – Wszystko się Wali

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Przygotujcie się na śmiech do potęgi n-tej. Przez najbliższe dwa dni przedstawię wam rewelacyjne komedie z udziałem jedynej w swoim rodzaju QUEEN LATIFAH. Jeśli macie kiepski hoooooomor gwarantuje, że Wszystko się Wali oraz Beauty Shop wam go poprawi… (oczywiście jeśli lubicie takie filmy)

Tego, co on powinien wiedzieć o życiu, ona nauczyła się w więzieniu. Świetna komedia z udziałem Steve’a Martina Ojciec panny młodej i nominowanej do Oscara Queen Latifah Chicago. Peter Sanderson Martin jest rozwiedzionym prawnikiem-pracoholikiem. Za pośrednictwem internetu poznaje, jak mu się wydaje, bratnią duszę atrakcyjną, inteligentną panią adwokat.

Scena z filmu:

Gdy dochodzi do spotkania, Peter, ku swemu zdumieniu stwierdza, że jego „ukochana” Charlene Latifah jest zbiegłą z więzienia oszustką, która prosi go, by pomógł jej odzyskać dobre imię. Peter oczywiście nie chce mieć z nią nic wspólnego. Przedsiębiorcza Charlene nie daje jednak za wygraną grożąc, że zamieni jego życie w prawdziwe piekło. Peter szybko zaczyna czuć, jak grunt usuwa mu się pod nogami i chcąc nie chcąc przystaje na żądania niebezpiecznej klientki. Nie przypuszcza nawet, jak wiele się od niej nauczy…

Kup ten film za 17 zł – dostawa za darmo!

Źródło: Imperial Cinepix

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry