Moda biurowa nie musi być nudna

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA

Jeśli pracujesz w biurze, firmie czy korporacji to z pewnością obowiązuje Ciebie tzw. kodeks ubioru. Zazwyczaj jest on bardzo restrykcyjny i nie pozostawia wielkiego pola do popisu. Jednakże biurowy look może być dość inspirujący a to za sprawą porad stylistów z ti Amo, które pozwalają na swobodniejsze podejście do formalnego ubioru.

stock.xchng

Ubiór biurowy nie musi być nudny. Wystarczy wspomnieć sexy sekretarki z kolekcji Marca Jacobsa, czy nieśmiertelny minimalizm Jill Sander. Każdego roku na wybiegach pojawiają się garsonki i żakiety w różnych wariacjach. To szczególnie ważne dla tych osób, które pracują w firmach, gdzie wymagany jest „schludny wygląd i nieprowokujące stroje”. Pracodawcy powoli zaczynają rozumieć, że przepisowe „mundurki” nie wpływają pozytywnie na morale pracowników.

Biurowo nie znaczy też zawsze to samo! Klasyczna garsonka dawno porzuciła swój nudny krój. Duży wybór eleganckich biurowych spódnic znajdziemy w asortymencie większości marek, zaś żakiety już dawno temu straciły miano „biurowego mundurku”. W asortymencie Rinascimento np. znajdziemy bardzo stylowe, świetnie skrojone marynarki z podniesionymi ramionami, czy proste kroje w stylu Chanel. Mimo biurowych rygorów, te rozwiązania nadają się idealnie. Ołówkowe spódnice z kolei to doskonała baza wyjściowa do różnych eksperymentów modowych. Każda kobieta powinna mieć je w szafie, gdyż spódnice te nabierają charakteru, zależnie od tego z czym je połączymy.

Sukienka to nowy biurowy szyk. Prosta, dobrze skrojona, ze szlachetnego materiału. Seksowny minimalizm, elegancka prostota- tym między innymi zasłynęła Victoria Beckham, robiąc swoją kolekcję sukienek. Sukces kolekcji potwierdził tylko zapotrzebowanie na taki ubiór. W butiku Ti Amo równie znajdziemy wiele prostych, dobrze skrojonych sukienek. Na dzień świetnie nadają się do pracy, po godzinach, przystrojone ciekawą biżuterią, zamieniają się w wieczorowe kreacje.

Nie ma takiego stroju, którego przy odrobinie fantazji nie można zamienić w modną kreację . Ważne, by zachować swój styl. Pechowcom, którym regulamin nie pozwala, pozostają zawsze….luźne piątki i wakacyjne szaleństwa.

[źródło:media.365pr]


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry