CANAL+ w weekend , sport w nowej formule

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Już od 30 lipca w CANAL+, w soboty i niedziele, obok premier filmowych, pojawią się stałe pasma sportowe. Powstanie także nowy kanał CANAL+ Weekend.

Pełną ofertę z rodziny CANAL+ stanowić będą: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL oraz CANAL+ Weekend. Do kanałów w wysokiej rozdzielczości: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Sport HD już jesienią dołączą CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD.

„Chcemy zapewnić abonentom CANAL+ najlepszą ofertę weekendową, opartą na obu sztandarowych kategoriach programów, jakie oferuje kanał premium tj. premierę filmową i widowisko sportowe na żywo” – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Programowa spółki CANAL+ Cyfrowy.

W ramach stałych pasm sportowych w soboty o godz. 17.45 stacja pokazywać będzie najciekawszy mecz Ekstraklasy w danej kolejce, a w niedziele, o godz. 14.25 spotkanie najlepszej ligi europejskiej – angielskiej Premiership. W pierwszy weekend nowego sezonu Ekstraklasy, w sobotę, 30 lipca kibice obejrzą zmagania Widzewa Łódź z Wisłą Kraków.

30 lipca startują też w nowej odsłonie sportowe kanały z rodziny CANAL+.

„Dysponując tak bogatą ofertą praw piłkarskich – wyłączne prawa do rozgrywek najlepszych lig zagranicznych i polskiej Ekstraklasy – zdecydowaliśmy, że obecny CANAL+ Sport2 będzie całkowicie dedykowany futbolowi i zmieni nazwę na CANAL+ GOL. Do tego wprowadzamy CANAL+ Weekend, który, będzie stanowił ważne uzupełnienie oferty.” – wyjaśnia Jacek Okieńczyc, Dyrektor ds. Sportu CANAL+.

„Posiadane przez CANAL+ prawa sportowe powodują, że w weekendy pokrywają się czasowo nawet aż trzy ważne wydarzenia. Teraz, mając do dyspozycji sportowe relacje na antenie CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend sami widzowie zdecydują, które z nich chcą zobaczyć na żywo” – dodaje Jacek Okieńczyc.

Źródło: Canal+


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry