Żona idealna,Dexter oraz Siostra Jackie wśród nominowanych do nagród Emmy

AKTUALNOŚCI, ROZRYWKA, SERIALE TV

Ogłoszono nominacje do najbardziej prestiżowych nagród przemysłu telewizyjnego Emmy. Jednym ze zdecydowanych liderów jeśli chodzi o ich liczbę jest serial „Żona idealna”, który widzowie będą mogli oglądać na Universal Channel!

Aktorzy serialu „Żona idealna” mogą liczyć na aż 5 statuetek! Nominowani zostali: grająca główną rolę Julianna Margulies w kategorii najlepsza główna rola żeńska w serialu dramatycznym, w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym mogą liczyć Josh Charles i Adam Cumming, zaś wśród najlepszych aktorek drugoplanowych w serialu dramatycznym na statuetkę liczyć mogą Archie Panjabi i Christine Barański.

Już w sierpniu na kanale Universal widzowie będą mogli przypomnieć sobie perypetie „Żony idealnej” z sezonu pierwszego, natomiast premierowa druga seria serialu już jesienią od 3 października!

5 nominacji dla „Żony idealnej” to nie koniec dobrych wiadomości dla seriali nadawanych na 13th Street i Universal Channel. Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat „Dexter” nominowany został w dwóch najważniejszych kategoriach: najlepszy serial dramatyczny roku, oraz najlepsza główna rola męska w serialu dramatycznym – nominacja oczywiście dla wcielającego się w tytułową postać seryjnego zabójcy; Michaela C. Halla. Premiera piątej serii serialu na kanale 13th Street Universal już 1 września.

Nominacja do najbardziej prestiżowej telewizyjnej nagrody świata, odpowiednika filmowych Oscarów nie ominęła także Eddie Falco grającej główną rolę w serialu „Siostra Jackie”. Aktorka może się okazać najlepszą odtwórczynią głównej roli kobiecej w serialu komediowym. Kanał Universal rozpocznie emisję drugiego sezonu „Siostry Jackie” już 2 września.

O tym kto zwycięży, przekonamy się 18 września podczas 63. gali rozdania nagród Emmy w Los Angeles.

Info: Universal Channel

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry