Filmy Dnia: Ze śmiercią jej do twarzy

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Wielkie gwiazdy we wspaniałej czarnej komedii Roberta Zemeckisa. Meryl Streep, Goldie Hawn oraz Bruce Willis to genialnie dobrane trio. Co ich łączy ? Miłość, zdrada …. życie wieczne … Niektórzy ludzie zrobią wszystko aby być wiecznie młodym. Do nich należą Madeline i Helen, główne bohaterki filmu. Helen jest pisarką , Madelinie aktorką obie Panie nienawidzą się od wielu wielu lat.

Madeline jest żoną Ernesta, który kiedyś był zaręczony z Helen. Tuż po wyjściu z psychicznego załamania Helen postanawia się zemścić na ‚rywalce’ kradnąc Ernesta i zabijając Madeline. W międzyczasie obie Panie poddają się magicznej kuracji, która sprawia, że nagle stają się znowu młode i piękne oraz odkrywają że mają takie same plany wobec siebie.

Film powstał w 1992 i mimo swojego „wieku” zaskoczy Was wspaniałymi efektami specjalnymi. Zobaczycie Bruce’a Willisa w bardzo niespotykanej roli, którą można określić ‚najlepszą’ w jego karierze zawodowej. Goldie i Meryl wybornie dobrany duet za który powinny zostać nagrodzone Oskarem.

Polecam serdecznie , film zapewne poprawi Wam humoooooor..

10/10 🙂

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry