Film Dnia: Goldie Hawn jako – Dzika Lokatorka

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Newton Davis wybudował dom marzeń i chciał go ofiarować Becky jako prezent ślubny. Niestety podczas oświadczyn Becky mówi NIE. Newton rozczarowany opuszcza dom i wyprowadza się do miasta pozostawiając wszystko za sobą.
Pewnego dnia firma w której pracuje Newton organizuje imprezę w związku z zakończonym projektem . Tak rodzi się „NOWA MIŁOŚĆ” z Gwen.

Po spędzonej nocy i opowieściach o swoim życiu Newton wraca do normalnego życia. Gwen natomiast postanawia odnaleźć znany z opowiadań dom. Długo nie czekając odnajduje miejscowość oraz dom Newtona i wprowadza się do niego. Podczas wizyty na zakupach w mieście, gdzie każdy zna każdego wprowadza lekki zamęt i zdziwienie.

Aby „uspokoić” wszystkich oświadcza, że jest żoną Newtona Davisa. Życie wydaje się unormować. Gwen zdobywa nowe znajomości m.in. Becky (tą która porzuciła Davisa) … poznaje jego rodziców no i ma piękny duży dom tylko dla siebie.Utopia trwa krótko do czasu gdy do miasta przybywa Newton Davis.

Jeden z najlepszych duetów komediowych lat dziewięćdziesiątych Goldie Hawn i Steve Martin w rolach głównych to gwarancja mile spędzonego wieczoru.Jeśli szukacie sympatycznej komedii bez przemocy polecam Wam „Dziką Lokatorkę”. Mam nadzieje, że Wam się spodoba.

NEWSFix Poleca!

10/10 😀

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry