Facebook blokuje reklamy Google+

AKTUALNOŚCI, INTERNET, SOCIAL MEDIA

Wraz z chwilą pojawienia się portalu Google+ było pewne, że będzie próbował on nawiązać rywalizację z dominującym w kategorii serwisów społecznościowych Facebookiem. Pierwsze działa wytoczyła strona Marka Zuckerberga, na której blokowane są wszystkie reklamy mogące przekierować użytkowników na nowy projekt Google.

Wszystko zaczęło się od wpisu Michaela Lee Johnsona, który zamieścił na swoim profilu na Facebooku post zachęcający jego znajomych posiadających konto na Google+ do dodania go do znajomych. Reklama została usunięta, a konto Johnsona zablokowane. Powód? „Blokujemy konta, jeśli zbyt dużo reklam na nich umieszczonych łamią regulamin” – takie wyjaśnienie od Facebooka otrzymał winowajca. Więcej szczegółów nie podano. Johnson poinformował o całej sprawie WebProNews.com.
„To śmieszne” – skomentował całą sytuację autor wpisu. – „Na szczęście mam tylko zablokowaną możliwość korzystania z platformy reklamowej.”

źródło: WebProNews.com
przygotowała: Agnieszka Ślęzak

Powiązane wpisy

  • Janek

    tak piszecie ciagle o fb, g+, twitterze….. a kiedy wasz portal spolecznosciowy ruszy o ktorym tak trąbiliście miesiąc temu?


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry