Koniec świata coraz bliżej – rozwód latynoskiej bogini.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Jak donoszą dobrze poinformowane źródła Jenifer Lopez rozwodzi się z Markiem Anthonym! Ich małżeństwo trwało siedem lat, w trakcie których doczekali się pary bliźniaków Max i Emme. Pobrali się w 2004 roku w domu JLo w Beverly Hills. Dla Marca było to drugie małżeństwo a dla latynoskiej piękności trzecie. Należy tu przypomnieć sytuację z 2003 roku, kiedy to Diva zerwała ślub z Benem Affleckiem, tuz przed ceremonią ślubu.

Marc i Jenifer istnieją na rynku muzycznym od 1998 roku, zagrali również w kilkunastu filmach. Ich twórczość muzyczna była wielokrotnie nagradzana. Choć obydwoje poruszają się w klimatach latynoskich, to jednak ich twórczość różni się od siebie. Marc śpiewa przede wszystkim salsy i ballady – do tej pory sprzedał ponad 30 milionów egzemplarzy swoich albumów. Największymi „odbiorcami” jego sztuki są mieszkańcy Ameryki Łacińskiej i USA.

Z kolei pani Lopez tworzy również muzykę z elementami latynoskimi, aczkolwiek śpiewa więcej po angielsku i tworzy w klimatach pop i R&B. Na swoim koncie ma sprzedanych ponad 40 milionów płyt. Znana jest również ze swojej figury, a zwłaszcza pośladków, które to ubezpieczyła na sumę 30 mln dolarów. Pomimo rozwodu para zdecydowała się kontynuować pracę nad nadchodzącym programem reality „Q’viva! The Chosen”

Źródło: EOnline

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry