Dziś startuje Ekstraklasa

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT

Od dziś wszystkie mecze T-Mobile Ekstraklasy, na żywo i w HD możecie zobaczyć w telewizji CANAL+. Nowy sezon oznacza dla widzów CANAL+ ogromną, pozytywną zmianę. Od tej pory kibice zobaczą na żywo wszystkie osiem meczów każdej serii spotkań. Mecze prezentowane będą na antenie CANAL+ Sport HD, z wyjątkiem najważniejszego ze sobotnich spotkań, które od 17:45 relacjonowane będzie na antenie CANAL+ HD.

To będzie stałe pasmo i swoista wizytówka T-Mobile Ekstraklasy na antenie CANAL+ HD. Trzy najważniejsze mecze każdej kolejki będą ekskluzywnie prezentowane wyłącznie na kanałach z rodziny CANAL+. „Wprowadzone zmiany oznaczają, że w nowym sezonie fani każdego z zespołów T-Mobile Ekstraklasy będą mogli zobaczyć na naszej antenie w najwyższej jakości transmisje z wszystkich meczów swojej ulubionej drużyny. Nie boję się tego nazwać rewolucją. To w sumie 240 transmisji w sezonie” – powiedział Jacek Okieńczyc, Dyrektor ds. Sportu CANAL+.

W rozpoczynającym się sezonie mecze T-Mobile Ekstraklasy relacjonowane będą w układzie: dwa w piątek, trzy w sobotę, dwa w niedzielę oraz – co jest nowością – jedno w poniedziałek. Większość spotkań prezentowanych będzie na antenie CANAL+ Sport HD, a sobotni hit w CANAL+ HD.

Piątek –17:45 (CANAL+ Sport HD), 20:00 (CANAL+ Sport HD)
Sobota – 13:15 (CANAL+ Sport HD), 15:30 (CANAL+ Sport HD), 17:45 (CANAL+ HD)
Niedziela – 14:15 (CANAL+ Sport HD), 16:40 (CANAL+ Sport HD)
Poniedziałek – 18:00 (CANAL+ Sport HD)

Info: Canal+

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry