4fun wystartuje z nowym kanałem pomimo braku koncesji

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Grupa 4fun Media ma w planach uruchomienie nowego programu Tv.disco już za miesiąc. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że spółce nie została przydzielona jeszcze koncesja, na wydanie której złożyła wniosek w lutym.

Na przeszkodzie stoi Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która jeszcze nie wydała uchwały o przyznaniu koncesji 4fun Media. I nie zapowiada się, aby to szybko nastąpiło, bowiem do połowy sierpnia trwa przerwa wakacyjna w obradach organu. Na dodatek wcielenie uchwały w życie następuje często kilka tygodni po jej podjęciu. W tym czasie trwają m.in. konsultacje z Urzędem Komunikacji Elektronicznej.

Ewa Czekała, prezes 4fun Media zapewnia, że spółka jest już fizycznie gotowa na nadawanie nowego kanału. Jeśli nie otrzymają koncesji na czas, uruchomiony zostanie tzw. przekaz testowy, na którego działanie koncesja nie jest wymagana.

Przez pierwsze miesiące na Tv.disco mają znaleźć się wyłącznie wideoklipy i nagrania prezentujące artystów, potem grupa 4fun Media skupi się na dystrybucji kanału. W nowym programie będzie można posłuchać takich gatunków muzycznych jak disco, dance, techno, disco polo, house i eurodance.

4fun Media jest właścicielem stacji 4fun.tv i Rebel.tv.

Przygotowała: Agnieszka Ślęzak
Źródło: Press

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry