Polki podbijają „zimowe” wybiegi

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ŚWIAT, ZDROWIE I URODA

Zuzanna Bijoch rozpoczęła pracę jako modelka mając zaledwie 13 lat. Już jako dziecko współpracowała z agencjami, ale to sezon wiosna/lato 2011 rozpoczął jej 5 minut. W tym roku pochodząca z Katowic 17-latka pokazała się na wybiegach 59 razy, prezentując kolekcje najpotężniejszych domów mody.

Zuzanna wspomina, że często brała udział w aż 5 pokazach dziennie, nierzadko je otwierając. Po wybiegowym maratonie światowe media określiły jej debiut „jednym z najlepszych w historii branży”. Entuzjastyczne opinie i rekomendacje wypchnęły ją na 23. miejsce w rankingu najlepszych modelek świata Models.com. W ciągu zaledwie kilku miesięcy poprawiła swoją pozycję o 4. A wszystko to za sprawą współpracy na wyłączność z Pradą i kampanii reklamowych dla innych, luksusowych marek.

Zuzanna jest twarzą takich modowych potentatów jak Louis Vuitton, Chloe, czy Prada. Dodatkowo nadchodzący sezon jesień/zima 2011 przyniósł jej ważny kontrakt reklamowy z domem mody Proenza Schouler. Ważny, ponieważ Zuzanna będzie twarzą marki, której Amerykańska Rada Projektantów Mody (CFDA) przyznała w tym roku branżowego oskara. 17-latka jest pierwszą Polką, której udało się podjąć współpracę z duetem projektantów z Proenza Schouler.

Nadchodzi sezon jesień/zima 2011, a wraz z nim system rankingów i rekomendacji. Zuzanna Bijoch będzie z pewnością jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy tego roku. Nie zapominajmy jednak o innych, Polskich modelkach, które z pewnością reprezentują nasz kraj lepiej i liczniej niż drużyna footbolowa. Fashion TV umieściło aż 3 Polki wśród 10 wyróżnionych dziewczyn w kategorii „first face”, czyli modelek otwierających pokazy.

Przygotowała: Anna Jankowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry