Darmowe 100 filmów od ipla w telewizorach Samsung Smart TV

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

100 filmów za darmo, a wśród nich największe hity kinowe ostatnich lat. Wszystko to dzięki specjalnej promocji i aplikacji ipla – tylko na ekranach telewizorów Samsung Smart TV.

Firma Samsung wraz z ipla, największą telewizją internetową w Polsce, zorganizowała wyjątkową promocję dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV oraz dla tych, którzy zakupią telewizor do końca 2011 roku. Obecni i przyszli użytkownicy multimedialnej platformy mogą uzyskać dostęp do darmowej biblioteki aż 100 seansów filmowych z największymi hitami kinowymi ostatnich lat. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić telewizor Smart TV i wpisać kod aktywacyjny dostępny po uruchomieniu widgetu ipla. Pozwoli on na uruchomienie opcji stoFILM, która będzie aktywna przez cały miesiąc. Ci, którzy kupili już telewizor Smart TV serii D, kod promocyjny znajdą w aplikacji iplaFILM w zakładce KOD.

„Współpraca z telewizją internetową ipla rozwija się bardzo dynamicznie i w
znaczący sposób uatrakcyjnia naszą ofertę aplikacji. Jak wynika z naszych
danych, Polacy bardzo chętnie i aktywnie korzystają z możliwości, które
oferuje Samsung Smart TV. Polska jest w ścisłej czołówce pod względem ilości
pobrań aplikacji TV z Samsung Apps. Dziennie polscy użytkownicy pobierają ok. 1500aplikacji. Z kolei najaktywniejsi spośród tych, którzy korzystają z aplikacji ipla na telewizorach z Internetem, są właśnie posiadacze telewizorów firmy Samsung – generują oni ponad 38% ruchu w tej kategorii, a udział ten stale rośnie. Dlatego też postanowiliśmy przygotować specjalną i jedyną tego rodzaju promocję na rynku. Udostępniliśmy naszym obecnym i przyszłym
użytkownikom darmowy pakiet filmów od ipla. Wystarczy w prosty sposób
uaktywnić kod promocyjny i cieszyć się dostępem do 100 filmów” –
powiedział Tomasz Piotrowski, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska.

Promocja, która potrwa do końca 2011 roku, obejmuje pakiet stu atrakcyjnych nowości filmowych. Wśród dostępnych materiałów znajdują się takie produkcje, jak: „Egzorcyzmy Dorothy Mills”, „Grindhouse”, „7 krasnoludków”, „Piła”, „Super Size Me”, „Droga do Guantanamo”, „Henryk V”, „Miłość przeważnie szkodzi zdrowiu”, czy „Dwa dni w Paryżu”.

Info: Samsung

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry