Film Dnia: Poznaj naszą rodzinkę (Little Fockers) już jutro na DVD i BluRay

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Przez ponad dekadę, widzowie na całym świecie mogli śledzić pełne humoru rodzinno-przyjacielskie perypetie Grega Fockera i jego teścia Jacka Byrnesa. Przeboje kasowe “Poznaj mojego tatę” /Meet the Parents/ i “Poznaj moich rodziców” /Meet the Fockers/ przyniosły na całym świecie wpływy ze sprzedaży biletów w wysokości ponad 800 milionów dolarów, jednocześnie gwarantując niezapomnianym postaciom filmu ogromną popularność.

W nowej, trzeciej części tej niezwykle popularnej serii oko kamery zarejestrowało kolejny kamień milowy w życiu rodziny – wychowywanie dzieci. W najnowszej produkcji “Poznaj naszą rodzinkę” /Little Fockers/ na ekranie ponownie zagoszczą Jack Byrnes (laureat Oscara® ROBERT DE NIRO) i Greg Focker (BEN STILLER). W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się ponownie OWEN WILSON, TERI POLO, BLYTHE DANNER, a towarzyszą im niezrównani laureaci Nagrody Akademii® DUSTIN HOFFMAN i BARBRA STREISAND. W najnowszym rozdziale przebojowej komedii do tej doborowej grupy dołączą JESSICA ALBA, LAURA DERN i HARVEY KEITEL.

A wszystko zaczęło się w 2000 roku wraz z komicznymi ekranowymi frustracjami pielęgniarza Grega Fockera i jego nieudolnymi próbami zaimponowania przyszłym teściom. Od samego początku szczególnie zabawnie zarysował się konflikt na linii przyszły zięć – Greg i patriarcha rodu, teść – Jack Byrnes. Widzowie na całym świecie docenili zabawne i niejednokrotnie jakże prawdziwe perypetie, które w życiu codziennym mogą przytrafić się w każdej rodzinie.

W 2004 roku, w sequelu “Poznaj moich rodziców” /Meet the Fockers/ przyszła kolej na poznanie niekonwencjonalnej rodziny Grega, jakże odmiennej od typowych przedstawicieli amerykańskiej wyższej klasy średniej – Byrnesów. Z takim zapleczem rodzinnym Gregowi z ogromnym wysiłkiem przyszło utrzymanie się w ‘kręgu zaufania’ Jacka i otrzymanie ręki jego ukochanej córki. Komedia „Poznaj moich rodziców” cieszyła się jeszcze większą popularności niż pierwsza cześć, do dziś pozostając najbardziej dochodową komedią w historii wytwórni Universal Pictures i drugą, po „Kevin sam w domu” /Home Alone/, w rankingu najbardziej dochodowych komedii wszechczasów na rynku amerykańskim.

Aż w końcu przyszedł czas, żeby poznać najmłodsze pokolenie Fockersów – Samanthę (DAISY TAHAN, znana z telewizyjnego serialu “Siostra Jackie” /Nurse Jackie/) i Henry’ego (COLIN BAIOCCHI, “Raj dla par” /Couples Retreat/), a wraz z nimi przyjrzeć się kolejnemu etapowi życia rodzinnego – wychowaniu dzieci. Musiało upłynąć dziesięć lat, jak również pojawić się dwójka dzieci, żeby w końcu Greg zaskarbił sobie zaufanie twardego i nieufnego teścia. Jednak wystarczyło, żeby borykający się z problemami finansowymi Greg podjął pracę w firmie farmaceutycznej, w której ma za koleżankę seksowną dziewczynę, żeby wszystkie wątpliwości Jacka co do zięcia wróciły ze zdwojoną siłą.

Dla Grega nie mogłoby być na takie próby gorszego momentu. Z jednej strony musi robić dobre wrażenie na dyrektorce prestiżowej prywatnej szkoły (Dern), do której chodzą bliźniaki, z drugiej, ciągle zmaga się z podejrzanym kierownikiem budowy (Keitel) – którego wieczne opóźnienia w remoncie wymarzonego domu stawiają pod znakiem zapytania przyjęcie urodzinowe dzieciaków. Jakby tego wszystkiego było mało, Greg musi dawać odpór umizgom niezwykle seksownej koleżanki z pracy (Alba).

Kiedy na przyjęcie urodzinowe zjawiają się przedstawiciele całego klanu Focker-Byrnes – rodzice Grega, Bernie (Hoffman) i Roz (Streisand), Jack i Dina (Danner), a do tego były chłopak Pam, Kevin (Wilson), biedny Greg musi udowodnić sceptycznie nastawionemu do niego Jackowi, że jest głową rodziny, na którego barkach może spocząć odpowiedzialność za cały klan. Czy jednak w tej komedii omyłek, szpiegowania i ukrytych misji Gregowi uda się zdać egzamin Jacka, a tym samym stać się nowym patriarchą rodziny … czy też może ‘krąg zaufania’ na dobre zostanie zerwany?

Źródło: MTF PressBook/ Imperial Cinepix

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry