Ostatni sezon „Gotowych na wszystko” startuje 25 września!

AKTUALNOŚCI, ROZRYWKA, SERIALE TV

To już pewne – szefostwo stacji ABC nie zdecydowało się na kontynuację „Gotowych na wszystko”. Ósmy sezon, którego premiera przewidziana jest na 25 września, będzie ostatnią serią popularnego serialu komediowego o perypetiach mieszkańców Wisteria Lane.
ABC podjęło decyzję o zakończeniu produkcji mimo że odtwórczynie głównych ról – Eva Longoria, Felicity Huffman, Teri Hatcher oraz Marcia Cross – podpisały już kontrakt na występowanie w dziewiątym sezonie.

Niedawno z ekipy serialu odszedł Mark Cherry – jego pomysłodawca i główny producent. Jego rezygnacja mogła mieć wpływ na ostateczny werdykt ABC co do dalszych losów „Gotowych na wszystko”. Cherry będzie jednak konsultantem scenariuszy przy tworzeniu nowego sezonu.

Znane są już szczegóły fabuły ósmej odsłony serialu. Przyjaciółki z Fairview będą próbowały zatuszować zabójstwo ojczyma Gaby (Longoria), którego dokonał jej mąż, Carlos (Ricardo Antonio Chavira), Lynette (Huffman) i Tom (Doug Savant) będą musieli stawić czoła poważnemu kryzysowi w swoim małżeństwie, a Bree (Cross) rozpocznie związek z detektywem Vancem (Jonathan Cake).

Źródło: ABC Network/Deadline/DigitalSpy

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry