Więcej Anji Rubik w TVN

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Wiadomo już, że Anja Rubik będzie częstym gościem w polskich domach tej jesieni. To za sprawą drugiej edycji programu TVN ”Top Model”, w której modelka ma się pojawiać częściej niż tylko epizodycznie. Dziennikarze tygodnika „Party” utrzymują jednak, że stacja TVN chlubiąca się współpracą z tym dużym nazwiskiem międzynarodowego showbiznesu chce jej ofiarować autorski, niekoniecznie modowy program.

Reprezentująca Anję, Lucyna Szymańska przygasza nieco ogień gorących, programowych spekulacji określając rozmowy, jakie przeprowadziła słynna top modelka ze stacją TVN jako bardzo „wstępne”.

– Wszystko jest na etapie pomysłu – mówi – Mam nadzieję, że się to spełni. Autorski program Anji Rubik byłby realizowany za granicą, Anja rozmawiałaby ze znanymi osobistościami, nie tylko ze świata mody. Rozmowy byłyby prowadzone w prywatnych sytuacjach – zdradza Szymańska. – Jeśli się uda, to będą naprawdę duże nazwiska. Na całym świecie.

Sądząc po liczbie zdjęć Anji w objęciach znanych projektantów i aktorów, możemy tylko zgadywać, jak gruby jest notes z numerami telefonów jej sławnych znajomych. Top modelka otwierające swój towarzyski spichlerz… czego może chcieć więcej telewizja?

Przygotowała: Anna Jankowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry