Będzie remake „Dirty Dancing”. Cieszycie się ?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Hollywoodzcy producenci coraz częściej idą na łatwiznę i zamiast zająć się tworzeniem nowych filmów, sięgają do popularnych, sprawdzonych formatów. Tym razem na warsztat wzięli obraz wręcz kultowy – „Dirty Dancing” (niefortunnie przetłumaczony na język polski jako „Wirujący seks”).

Reżyserią remake’a filmu z 1987 roku zajmie się Kenny Ortega, który był odpowiedzialny za choreografię pierwowzoru. Szerszej publiczności, zwłaszcza tej młodszej, znany jest jako reżyser serii „High School Musical”, ma on w swoim dorobku także film dokumentalny „This Is It”, poświęcony Michaelowi Jacksonowi. Ortega był również brany pod uwagę do pracy przy nowej wersji innej muzycznej produkcji – „Footloose”, lecz zrezygnował z reżyserowania obrazu. Scenarzystką remake’u „Dirty Dancing” będzie Julia Dahl. Data rozpoczęcia produkcji jest jeszcze nieznana.

Czy remake Dirty Dancing to dobry pomysł ?

View Results

Loading ... Loading ...

Film z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych zarobił na całym świecie prawie 214 milionów dolarów. W 2004 doczekał się sequela, „Dirty Dancing: Havana Nights”, jednak nie powtórzył on sukcesu pierwszej części.

Cieszycie się z odgrzewanych kotletów ? Czy warto poprawiać ideał ?

Przygotowała: Agnieszka Ślęzak

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry