Film na weekend: Tylko Ty / Only You

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Za oknem słońce, część z Was wyruszyła na podboje wakacyjnych kurortów. W ramach dodatkowych zajęć proponuję obejrzeć bardzo sympatyczną komedię romantyczną pod tytułem: Tylko Ty.

Twórca Wpływu księżyca przedstawia romantyczną komedię Tylko Ty z Marisą Tomei i Robertem Downeyem, Jr. w rolach kochanków, którzy byli sobie przeznaczeni. Tomei gra Faith Corvatch, która już w dzieciństwie dzięki grze słownej poznała nazwisko swego przyszłego męża.

Będąc nastolatką spytała cygankę z wesołego miasteczka, jak brzmi nazwisko mężczyzny, którego poślubi w przyszłości, a ta udzieliła jej identycznej odpowiedzi: Damon Bradley. Tajemniczy Damon nigdy się jednak nie pojawił i dorosła Faith postanowiła poślubić statecznego lekarza. Pech chciał, że na 10 dni przed ślubem Faith odbiera telefon od kolegi z liceum (jej przyszłego męża) , który przedstawia się jako… Damon Bradley.

Jeśli podobał się Wam film „Wpływ Księżyca”, mile spędzicie chwile oglądając właśnie ten film!

Film dostępny w Polsce na DVD.

Polecam! 8/10

Powiązane wpisy

  • Aneta

    Film widziałam, nie jest tak dobry jak „Wpływ Księżyca” z Cher, ale mimo wszystko warty obejrzenia… Marisa i Robert są bardzo dowcipni hehe 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry