Zanim pojedziesz na wakacje, zobacz hotel w którym będziesz mieszkać

AKTUALNOŚCI, PODRÓŻE, POLSKA, STYL ŻYCIA

Biuro Podróży Triada, które obchodzi swoje 20-lecie istnienia, uruchomiło własny kanał Youtube. Umieszczane są na nim filmy prezentujące hotele z oferty biura. Na tym jednak nie koniec.

Na kanale Youtube Triady (www.youtube.com/triadatv) znajduje się już ponad 100 filmów. Prezentują one nie tylko konkretne hotele, do których podróżują klienci biura, ale również całe ich otoczenie.

– Celem naszych działań jest dokładne pokazanie klientom miejsca pobytu oraz obiektu, jeszcze przed dokonaniem zakupu. Materiały video stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnej oferty katalogowej i na pewno pomogą w dokonaniu wyboru wakacyjnego celu podróży – mówi Ewa Zawistowska, Pełnomocnik Zarządu Triady. –

Dodatkowo, dzięki komunikacji z klientami za pośrednictwem takiej platformy jaką jest Youtube, biuro jest bliżej ich potrzeb i może nawiązać bardziej nieformalne relacje. Na kanale znajdziemy również popularne telewizyjne spoty reklamowe touroperatora oraz relacje z ważnych dla firmy wydarzeń.

Wychodząc naprzeciw potrzebom urlopowiczów, pomagamy im nie tylko w wyborze miejsca, ale również zaplanowaniu całego pobytu. Wierzymy, że każda – nawet ta najlepiej zaplanowana – podróż staje się ciekawsza… – mówi Ewa Zawistowska z Triady.

Źródło: Triada

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry