„Komisarz Rozen” nowa produkcja telewizji Polsat

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

16 sierpnia o godzinie 23.05 Telewizja POLSAT wyemituje swoją najnowszą produkcję – „Komisarz Rozen”. Klasyczna konwencja detektywistyczna. Mocna, centralna postać policjanta, kierującego się w życiu i pracy własnymi zasadami, balansującego na krawędzi prawa, a mimo to bez wahania działającego w imię sprawiedliwości. Ten policjant nie cofa się przed niczym, nie boi porażek, nie celebruje zwycięstw!

fot. Polsat

„Komisarz Rozen” to produkcja kryminalno-obyczajowa, oparta na mocnych, dynamicznych intrygach kryminalnych. Głównym bohaterem jest chadzający własnymi ścieżkami, brawurowy i nie zważający na reguły policjant – Marcin Rozen. W tytułową rolę wcielił się Marcin Bosak. Rozen jest nonszalancki i pewny siebie, czasami popełnia błędy, lecz zawsze podąża własną drogą. Jest doskonały w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw kryminalnych.

Skłonny do brawury i nie zważający na procedury policjant. Poznajemy go podczas niebezpiecznej akcji, w trakcie której podczas strzelaniny giną dwaj „żołnierze” rozpracowywanego przez policję gangstera. Z powodu nagłej śmierci podejrzanych dochodzenie utknie w martwym punkcie a szefowie Staroń (Marek Bukowski) i inspektor Szwarc (Bronisław Wrocławski) odpowiedzialnością za to obarczą Rozena. Mimo niezadowolenia, zwierzchnicy powierzają komisarzowi kolejną sprawę.

Z więzienia uciekł niejaki Kancer (Marek Frąckowiak)- brutalny gangster, określany mianem ostatniego ojca polskiej mafii. Rozen ma go doprowadzić z powrotem za kratki. Komisarzowi udaje się dostać w szeregi mafii. Zjawia się w nielegalnym domu gry i nawiązuje znajomość z młodym gangsterem, prawą ręką Kancera, Grzegorzem Wandorfem (Kamil Kula). Wandorf jest przekonany, że ma do czynienia z mordercą poszukiwanym przez policję, zleca więc Marcinowi niebezpieczne zadanie – wywiezienie Kancera za granicę. Sytuacja jest groźna, a wkrótce jeszcze bardziej komplikuje się i komisarz Rozen naraża coraz bardziej swoje życie, by zatrzymać uciekiniera, zanim uda mu się wydostać z kraju… Tymczasem w komisariacie jego wrogowie też nie próżnują.

Staroń, za pośrednictwem młodego i ambitnego policjanta Jawora (Michał Lewandowski), próbuje odsunąć Rozena od sprawy. Rozwój wypadków wydaje się do przewidzenia, a jednak nic bardziej mylnego. Akcja rozwija się dynamicznie i finał zaskoczy wszystkich a najbardziej głównego bohatera. Za poświęcenie na służbie nie powinien oczekiwać nagrody, mimo to czeka go niespodzianka – na komendę wraca bowiem jego była miłość, podkomisarz Ewa Rybczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska).

Źródło: Polsat

Powiązane wpisy

 • saf

  kamil kula! niedlugo beda sie o niego bic! 😀

 • suchy

  Pomysł nawet dobry, ale realizacja słaba (mam nadzieję, że tylko pilot był niskobudżetowy).
  Praca kamery już lepsza jest chyba w W11 i programach tego typu.
  Strasznie nierealistyczne bójki i ten policjant z drogówki, po pierwsze powinie się przedstawić (np. młodszy posterunkowy policja w… itp.), aha policjanci gdy już stoją z suszarką to jest ich dwóch.

  Końcówka rozbawiła mnie najbardziej jak trafił „na ulice”.

 • qwet

  Super serial. Nie wiem o co wam chodzi, ciekawe sceny, zwroty akcji tak jak w prawdziwym kryminalnym filmie. Nie potraficie tego docenic.

 • Paweł

  Fim fajny ponieważ jest akcja a co w filmach rzadko sie zdarza. Kolejna fajna rzecz to dobzi aktorzy daje ocene 10/10 film super jak dla mnie

 • Widz

  Przerażająca produkcja. Kto to robił?! Różnica między tym czymś a np. Pitbulem, albo Gliną to jak między Dynastią, a Soprano…

 • matbos77

  Denna realizacja filmu.
  Muzyka w tle za głośna, zagłuszająca dialogi.
  Nie polecam włączać odbiorników na ten program.
  M.Kwiatkowski


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry