Oszukaj przeznaczenie i nie idz do kina

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Jeśli kogoś zabijemy to odzyskamy nasze życie z powrotem ? Tego typu zdaniami w zwiastunie próbują zachęcić widzów twórcy najnowszej części filmu Oszukać Przeznaczenie 5. Już od dziś zapaleńcy ‘sagi’ o latających wnętrznościach, mogą w kinach obejrzeć to ‚dzieło’ sztuki filmowej.

Tak jak w ostatnich trzech częściach filmu również i w „Oszukać Przeznaczenie 5” śmierć jest jak zawsze wszechobecna. Jej ‘moce’ zostają wyzwolone, gdy przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami mostu wiszącego. Przeznaczeniem tych ludzi było nie przetrwać. Teraz w przerażającym wyścigu z czasem, przeklęta grupa gorączkowo próbuje odkryć sposób ucieczki przed złowrogim planem śmierci. – twierdzą twórcy

Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście uważam, że dwie pierwsze części miały jakiś sens i oglądało się je z zapartym tchem od początku do końca. Od 3 części nic nowego scenarzyści nie wymyślili, ponad idiotyczne, niczego nie wnoszące sceny uśmiercania głównych bohaterów.

Jeśli nie widzieliście jeszcze żadnej części z cyklu Oszukać Przeznaczenie, szczerze mogę polecić pierwszą i moim zdaniem najlepszą. 5tkę omijajcie z daleka.

Nie Polecam 2/10 – dwa punkty dla specjalistów od efektów video

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry