Pokoloruj swoje życie z nowym pomarańczowym notebookiem

AKTUALNOŚCI, KOMPUTERY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Atrakcyjny, zwracający uwagę wygląd kolorowego notebooka VAIO z serii C będzie czytelną deklaracją stylu jego użytkownika. Wśród wyróżniających się wyrazistym wzornictwem 14-calowych wersji w modnych kolorach znajdziemy dwa specjalne, „świecące” modele w kolorze pomarańczowym i zielonym. Śmiałość ich stylistyki wynika z zastosowania przezroczystej pokrywy, przez której brzegi sączy się światło. W efekcie komputer wygląda, jakby świecił.

Kontrastowy, panoramiczny wyświetlacz VAIO o wielkości 14,0″ (35,5 cm) / 15,5″ (39,5 cm) z diodowym podświetleniem jest wystarczająco duży, by zapewnić komfort przy wyświetlaniu stron www i redagowaniu dokumentów. Uzupełnieniem jest podświetlana klawiatura, która pomaga w pracy w ciemnych pomieszczeniach oraz czujnik oświetlenia, który optymalizuje jasność obrazu i komfort patrzenia na ekran w świetle dziennym lub o zmroku.

Wybrane modele zawierają hybrydową kartę graficzną, która automatycznie przełącza się między trybem dużej wydajności a trybem energooszczędnym, zależnie od wykonywanych zadań.

W porównaniu z konkurencją ahmmmm ..Apple, komputery SONY VAIO wypadają bardzo dobrze, gwarantując użytkownikom wysoką jakość wykonania oraz adekwatne parametry do ceny produktu.

Cena opisywanego modelu startuje od około 2900zl.

Źródło: SONY

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry