Zero Procent dla NEWSFix Magazine – zdjęcia zza kulis

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Członkowie grupy Zero Procent rozpoczęli swoją muzyczną podróż bardzo wcześnie. Na początku tworzenie muzyki i posiadanie zespołu nie było ich stacją docelową, a krótkim przystankiem na trasie „nastoletnia przygoda” – „dorosłe życie”. Dziś zespół ma na swoim koncie udany debiut w Opolu, udział w programie „Śpiewaj i walcz” i ponad 200 koncertów. Obecnie wydaje drugą płytę.

Nowy album ukaże się dopiero za kilka miesięcy, ale już teraz ruszyła machina promocji, dzięki której możemy posłuchać pierwszego singla zespołu „Ona to wie”. Producentem płyty jest znany z formacji De Mono, Marek Kościkiewicz, w którego warszawskim studiu zespół nagrywał najnowszy materiał. Do singla powstał również teledysk projektu Grupy#13. Jego produkcją zajął się Dariusz Szermanowicz, który współpracował na tym polu z największymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej m.in. Agnieszką Chylińską, Kazikiem Staszewskim, Maleńczukiem, czy rozpoznawalnym poza granizami naszego kraju Behemonthem.

– Nowa płyta będzie miała popowo-rockowe, bardzo melodyjne brzmienie. Znajdą się tam delikatne ballady, ubrane w subtelne dźwięki gitary, pozytywnie nastrajające pop-rockowe kawałki. – zapowiadają członkowie zespołu.

Zastrzegają jednak, że nie zabraknie również mocnych, rockowych momentów. Będą też goście, w jednym z utworów zaśpiewa znana z programu z „Mam talent” Patrycja Malinowska.

Specjalnie dla czytelników NEWSFix Magazine zespół Zero Procent udostępnił zdjęcia zza kulis sesji fotograficznej na okładkę najnowszej płyty formacji. Sesja odbyła się w teatrze miejskim w Świdnicy, a nad jej powodzeniem czuwał sztab ludzi. Zdjęcia wykonał Krystian Potocki (www.krystianpotocki.pl/), przy udziale Kacpra Żórawskiego (www.kacperzorawski.com/), make-up i fryzury przygotowała Magdalena Magoch a stylizacje – Anna Jankowska, APJ (www.facebook.com/apj.fashiondesigner). Efekt ich pracy poznamy jeszcze w tym roku, teraz zajrzyjmy pod maskę muzycznej machiny promocyjnej i zerknijmy za kulisy sesji.

Przygotowała: A.Jankowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry