„Kac Vegas” w… Warszawie jako „Kac Wawa” – pójdziecie na to do kina ?

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Perypetie grupy przyjaciół bawiącej się na wymykającym się spod kontroli wieczorze kawalerskim odniosły ogromny sukces na całym świecie. Mowa oczywiście o obu częściach filmu „Kac Vegas”. Jak się okazuje, Polacy nie gęsi i swój „Kac Vegas” będą mieli.
„Kac Wawa”, bo taki tytuł będzie nosić rodzima odpowiedź na amerykański obraz, to produkcja zrealizowana z ogromnym rozmachem. Będzie wyświetlana oczywiście w technologii 3D.

Zdjęcia rozpoczęły się już 9 sierpnia i potrwają do połowy września. Film wyreżyseruje Łukasz Karwowski, za scenariusz odpowiadają Piotr Czaja, Jacek Samojłowicz i Krzysztof Węglarz. Dystrybutorem komedii jest Syrena Films.

Głównym bohaterem „Kac Wawa” jest przyszły pan młody, Andrzej (Borys Szyc), oraz jego przyjaciele: Jarek (Antoni Pawlicki), Tomek (Michał Żurawski), Karol (Michał Milowicz) i Jerzy (Mariusz Pujszo). W rolę wybranki Andrzeja, Marty, wcieli się Sonia Bohosiewicz. Oprócz nich na ekranie będziemy mogli zobaczyć m.in. Romę Gąsiorowską, Tomasza Karolaka, Mirosława Zbrojewicza i Przemysława Bluszcza.

Co ciekawe, scenariusz do rodzimego „Kac Vegas” powstał jeszcze zanim jego pierwowzór ujrzał światło dzienne. Mało tego, producenci deklarują, że wszystkie wydarzenia opisane w „Kac Wawa” są autentyczne. Jesteście ciekawi, jak wygląda wieczór kawalerski w Warszawie?

Źródło: Stopklatka
Przygotowała: Agnieszka Ślęzak

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry