Festiwal Raport od jutra w Poznaniu

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już od jutra w Poznaniu rozpoczyna się Festiwal Raport, podczas którego na miłośników teatru czeka nie lada uczta estetyczna. Na to niezwykłe święto zapraszają Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna oraz Mobilne Centrum Kultury Niezależnej – KontenerArt. W dniach 19-08-2011 – 21-08-2011 każdy kto pojawi się w Starej Gazowni na nadbrzeżu Warty stanie się świadkiem niebywałego wydarzenia, które obfitować będzie w bogate spectrum wydarzeń kulturalnych.

Główną atrakcją będą występy teatrów cenionych w Polsce i na całym świecie, w szczególności będą to teatry alternatywne, takie jak: Teatr 8 dnia, Teatr Biuro Podróży, Teatr Strefa Ciszy, Republika Usta Usta, Teatr Fuzja. Kolejną atrakcją godną doświadczenia będą Pikniki Artystyczne, podczas których uczestnicy będą mogli zaczerpnąć informacji na tematy z wiązane ze swingiem, archeologią, scratch-bookingiem.

A już w pierwszym dniu Festiwalu odbędzie się koncert zespołu Pituri w KontenerArt, a w późniejszych godzinach koncert Mooryc i Haven. W kolejnych dniach zagrają także Fake Circus, Pudel i Chłopak z Sąsiedztwa oraz staniemy się świadkami nocnej bitwy muzycznej Dj’ów. Niebywała atmosfera miejsca, jakim jest Stara Rzeźnia, a także jej położenie przy brzegu Warty, pobliże Starego Rynku sprawiają, iż jest to miejsce sprzyjające wydarzeniom kulturalnym.

Szczegółowy program Festiwalu Raport można znaleźć na stronie www.raport.art.pl. Wstęp na każdą z imprez jest bezpłatny!

Przygotowała: Joanna Szustopol

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry