Dziesięć nieprzydatnych aplikacji na iPhone’a

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Każdy właściciel iPhone’a będzie zapewniał, że jednym z plusów posiadania sprzętu firmy Apple, jest jego dostęp do dużej ilości aplikacji. Obecnie w AppStore znajduje się ich około kilkaset tysięcy. Można je ściągnąć zupełnie za darmo lub za drobną opłatą. Możemy wybierać spośród gier, treningów fitness, horoskopów, sklepowych katalogów czy instrumentów muzycznych. Jednak w zakamarkach AppStore czają się na nas aplikacje, których funkcjonalności jak i powodu powstania nie jesteśmy sobie w stanie wytłumaczyć.

Hold the Button by Mi Mundo iPhone Sl
Aplikacja dla osób, które lubią wciskać guziki. Zasady jej działania wyjaśnia już sam tytuł, po prostu przytrzymaj przycisk jak najdłużej potrafisz.

Is it dark outside by by Dirk Malorny
Jeśli nie wiesz czy na zewnątrz jest jasno czy ciemno, twój iPhone znajdzie dla ciebie odpowiedź. Aplikacja jest przydatna tylko jeśli mieszkasz w domu bez okien lub jesteś wampirem.

Drunk Dialer by naveenium
W stanie upojenia alkoholowego lepiej nie dzwonić do swoich znajomych ani byłych partnerów. Teraz twój telefon, może uratować cie przed towarzyskim faux pas. Właściwie nie tyle uratować, ale przetestować na ile spożyta ilość alkoholu nie pozwoli ci wybrać odpowiedniego numeru. W aplikacji zastosowano jeden bardzo sprytny zabieg – klawisz połączeń przemieszcza się po klawiaturze, czy zdążysz go złapać?

iFart by InfoMedia
Uwaga aplikacja dla osób, które odznaczają się niezwykle wysublimowanym poczuciem humoru. Najwidoczniej puszczać bąki można także z iPhone’a i to w dwudziestu różnych tonacjach.

SimStapler by Freeverse
Zszywacz to bardzo przydatne urządzenie biurowe, dobrze mieć je zawsze pod ręką. Nikt nie wymyślił jeszcze wirtualnych zszywek, dlatego w telefonie raczej ci się nie przyda. Stylowo wygląda, no i jest za darmo.

ManPoke by simpaddico
Każdy z nas miewa czasami złe dni, ponieważ wielu psychologów radzi, aby nie trzymać w sobie negatywnych emocji, możemy wykorzystać do ich rozładowania kolejną aplikację. Grupa programistów – sadystów z simpaddico, stworzyła aplikacje na iPhona w której możemy dać ujście swoim emocjom na wirtualnym panu, przez szturchanie go na ekranie telefonu.

Fake- an – Excuse by Excelltech
Potrzebujesz dobrej wymówki? Chcesz, żeby była wiarygodna? Aplikacja zawiera 45 różnych dźwięków, które pomogą ci wyjść cało z niezręcznej sytuacji. Wystarczy wybrać jeden ulubiony dźwięk i przekonać osobę po drugiej stronie słuchawki, iż znajdujesz się w szpitalu lub goni cię rój wściekłych os.

Blower
Aplikacja działająca podobnie jak SimStapler. W upalne dni, możesz mieć przy sobie wiatraczek, problem w tym, że jest on tylko wirtualny. Aplikacja dla ludzi z dużą wyobraźnią.

Respect My Authoriti! By Chris & Harry
Marzyłeś kiedyś, aby zostać stróżem prawa? Teraz w swoim telefonie możesz mieć wybraną przez siebie odznakę. Chuck Norris by się nie powstydził.

Zit Picker by Candywriter
Aplikacja, która jest dowodem na to, że wszystko można sprzedać. Nie wiem jak trzeba być znudzonym, aby grać w wyciskanie wirtualnych pryszczy. Uwaga, ta gra ma swoich fanów.

Korzystacie z nich ?

Źródło:pcmag
Przygotowała: Anna Ozimek

Powiązane wpisy

  • Pierdofon

    Pierdofon .. oj .. to szczyt marzen dla Ajfoniarzy 😉 bardzo praktyczny .. pewnie odstrasza komary!!!!!!

  • Dzban

    a Finger Cut ? 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry