Oferty kulturalne w MyDeal – Kup bilet na „Metro” do 50% taniej!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Od 18 do 24 sierpnia w serwisie MyDeal.pl będzie można nabyć kupony na trzy spektakle muzyczne w teatrze Studio Buffo. Użytkownicy w ramach „Tygodnia kulturalnego” będą mogli obejrzeć, między innymi, kultowy musical ,,Metro”.

stock.xchng


Jak wynika z badań przeprowadzonych przez GoDealla.pl, aż 65% internautów szuka w serwisach grupowych zniżek na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Serwis MyDeal.pl wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i pod koniec lata proponuje wizytę w teatrze.

–Wakacje to okres, w którym mieszkańcy Warszawy chętnie korzystają z oferty kulturalnej i artystycznej miasta. Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie wejściówkami do teatrów i na koncerty w stolicy, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować ,,Tydzień kulturalny” i zaproponować użytkownikom trzy spektakle muzyczne. Studio Buffo jest naszym stałym partnerem i chętnie z nim współpracujemy przy promowaniu nieco ambitniejszych form spędzania wolnego czasu – powiedział Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl. Do tej pory, na stronie MyDeal.pl pojawiło się 6 ofert tego teatru w promocyjnych cenach, wszystkie cieszyły się ogromną popularnością; planowane są kolejne akcje.

Od 18 sierpnia w MyDeal.pl można nabyć kupony na ,,Wieczór bałkański”, który odbędzie się w czwartek 25 sierpnia, w cenie 44 zł zamiast 80 zł. Z kolei od poniedziałku 22 sierpnia będą dostępne zniżki na ,,Wieczór paryski”. Bilety na musical ,,Metro”, obchodzący w tym roku swoje 20-lecie, pojawią się w sprzedaży od środy 24.08. Spektakl ten zostanie wystawiony w sobotę 27 sierpnia o godzinie 19. Limit kuponów na każde przedstawienie jest ograniczony i wynosi 100 sztuk.

KUP BILETY NA WYBRANE WYDARZENIA TANIEJ DO 50%

Źródło: My Deal

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry