Polecamy filmy na weekend – wybierz kino lub telewizję

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

W nadchodzący weekend na pewno nie będziemy się nudzić. Czeka nas wiele premier filmowych zarówno kinowych jak i w telewizji. Polecamy dwie poniższe produkcje.

Polecamy w Kinie!
„Latający mnich i tajemnica da Vinci”, to przygodowo- historyczny film, którego reżyserii podjęła się Mariana Čengel – Solčanská. Produkcja polsko-słowacka, dlatego też premiera tego filmu w Polsce to 19.08.2011 natomiast na świecie film ukaże się 28.08.11.Wsród polskich aktorów zobaczymy Pawła Małaszyńskiego, Karolinę Kominek-Skuratowicz Bartłomieja Firleta i Mirosława Zbrojewicza. Akcja filmu toczy się m.in. w Pienińskim Parku Narodowym, Pieninach i Niedzicy.Film opowiada o przygodach znalezionego niegdyś przez kamedulskich mnichów bezimiennego, zakrwawionego mężczyznę, którego przyjmują do swojego Czerwonego Klasztoru i nadają mu imię Cyprian. Po wielu latach bohater okazuje się wynalazcą maszyny pozwalającej mu wznieść się w niebo ,jak również wielkim geniuszem z dziedziny medycyny i alchemii. Nie zabraknie scen miłosnych jak również tych pełnych grozy, strachu i fantazji.Film dla całej rodziny,z pewnością godny uwagi dla tych którzy kochają przygody i wyzwania.

Polecamy w telewizji!
Stacja telewizyjna Canal + na sierpień przygotowała wiele premier telewizyjny. Na najbliższą niedziele 22.08.2011 o godzinie 20.00 będziemy mogli zobaczyć odjazdową komedię ,,Drużyna A” Film rok po ukazaniu się w kinach doczekał się w końcu premiery w telewizji. Film amerykańskiej produkcji w reżyserii Joe Carnahana. Wśród aktorów przystojny Patrick Wilson oraz urocza Jessica Biel.Mnóstwo zabawnych scen, jak na komedie przystało a oprócz tego świetna rola „czarnych charakterów” sprawia, że film jest naprawdę interesujący. Szczególnie polecany dla tych, którzy kochają kino rozrywkowe i trochę niebezpieczne sytuacje.

Przygotowała: Laura Węglorz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry