Muppety wracają w muzycznym stylu

AKTUALNOŚCI, FILM, HUMOR, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Bieżący rok zapisze się w naszej pamięci jako rok wskrzeszania starych bohaterów z dzieciństwa. Popularne stało się nie tylko przerzucanie przygód bajkowych postaci na duży ekran oraz trójwymiarowanie ich. Walt Disney Records pokusiło się o stworzenie własnej ścieżki muzycznej do filmu o Muppetach.

Innowacja tego projektu polega jednak na tym, że twórcy postanowili najpierw wypuścić płytę z muzyką na której usłyszymy m.in. Alkaline Trio, Amy Lee z Evanescence, My Morning Jacket czy muzyków z Weezer i Paramore. Film wejdzie do kin 23 listopada, tymczasem 23 sierpnia ukaże się już wspomniany soundtrack.

W obrazie „The Muppets” zwierzaki będą dzielnie walczyły o uratowanie swojego studia przez naftowym magnatem. W jednej z głównych ról w filmie wystąpi Jason Segel, który wraz z Nicholasem Stollerem napisał scenariusz. U jego boku zagrają także Amy Adams, Zach Galifianakis, Jack Black, Donald Glover, Rashida Jones, Danny Trejo, Chris Cooper, Alan Arkin, Billy Crystal i Jean-Claude Van Damme.

Przygotowała: A.Iżykowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry