W amoku przystojnych gwiazd.

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Z racji tego, że poważnych tematów poruszanych jest na pęczki, wypada raz na jakiś czas usiąść i zakłębić się w coś przyjemnego, nie do końca poważnego. A cóż jest mniej poważne niż wielki show biznes? W którym bez liku mamy pięknych kobiet ze zbyt idealnymi kształtami, mężczyzn o ciałach, które wywołują westchnienia z ust wielbicielek.

2011 Getty Images

Bo która z przedstawicielek płci pięknej nie podkochiwała się kiedyś w jakiejś gwieździe? Leonardo DiCaprio, który ujął serca rolą w klasyce kina „Titanicu”, bądź sławny Johnny Depp w roli dość kontrowersyjnego Jacka Sparrowa. Namiętne, figlarne spojrzenia, heroiczne czyny, które odgrywają.

To wszystko i jeszcze więcej sprawia, że nie jesteśmy w stanie im się oprzeć. Tak..a teraz zatrzymajmy się na moment, rozejrzyjmy dookoła. Pośród tego szaleństwa znajduje się mnóstwo kobiet, które jeśli nawet żyły w amoku przystojnych gwiazd, to teraz niewiele ich to obchodzi.

Dlaczego? Ponieważ u ich boku są mężczyźni, którzy może nie zawsze są modelami, ale znaczą więcej niż cały świat Hollywoodu. Więc Kobietki, podziwiajcie, lecz z umiarem, bo gwiazdki przemijają, tak jak ich uroda i „cudowność”. Bo to co najbardziej wartościowe, nie reklamuje się, lecz cierpliwie czeka, aż zostanie zauważone.

Przygotowała: Małgorzata Kałuża

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry